Kontakt

Duże i słoneczne 2 pokoje na Chełmie - po remoncie

Chełm, ul. Reformacka

1 999 PLN

Cena:
1 999,00 zł
Powierzchnia:
50,50 m2
Cena za m2:
39,58 zł
Rok budowy:
1985
Liczba pięter:
3
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Niski blok
Liczba pokoi:
2
Typ kuchni:
Aneks
Piwnica:
tak
Id oferty:
10321/3877/OMW
Opis
Duże i słoneczne 2 pokoje na Chełmie, świeżo po remoncie. Mieszkanie w trakcie doposażenia.

Nieruchomość o powierzchni 50,50 m2, składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, ustawnej sypialni w kształcie kwadratu, łazienki z prysznicem, garderoby oraz przedpokoju. Mieszkanie położone na wysokim parterze w 3 piętrowym bloku. Dzięki dużej ilości okien oraz południowo- zachodniej ekspozycji mieszkanie jest bardzo jasne.

Niski budynek usytuowany w kameralnej, cichej i spokojnej okolicy. Wokół budynku dużo zieleni oraz ogólnodostępny parking przed blokiem.Wejście do lokalu zabezpieczone domofonem.

W okolicy dostępna w pełni rozwinięta infrastruktura handlowo – usługowa. Dogodny dojazd do wszystkich części Trójmiasta. Do centrum samochodem dojedziemy w około 8 minut lub 20 minut pieszo. Najbliższy przystanek autobusowy oddalony zaledwie 6 minutowym spacerem.

Do mieszkania przynależy piwnica.


Miesięczne opłaty:
Czynsz najmu: 1 999 PLN
Opłaty eksploatacyjne: ok 400 PLN
Energia elektryczna: według zużycia + TV /Internet
Kaucja: 2 600 PLN

Najem długoterminowy.

Idealne miejsce do zamieszkania dla osób poszukujących bliskości przyrody, a jednocześnie ceniących komfort i wygodę związaną z życiem w centrum miasta z pełną infrastrukturą handlowo-usługową.

Serdecznie polecam oraz zapraszam na prezentację.
Agnieszka Piekorzewska
530 625 606
Północ Nieruchomości

Więcej ofert na naszej stronie www.polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń