Kontakt

WYKOŃCZONE DWA POKOJE Z OGRÓDKIEM

Jasień, Alfonsa Flisykowskiego zobacz na mapie

399 000 PLN

Cena:
399 000,00 zł
Powierzchnia:
37,00 m2
Cena za m2:
10 783,78 zł
Liczba pięter:
3
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Blok
Liczba pokoi:
2
Typ kuchni:
Aneks
Id oferty:
109191/3877/OMS
Opis
Wyłącznie u Nas !

Komfortowe mieszkanie dwupokojowe w Gdańsku, dzielnica Jasień.

Osiedle Fotoplastykon wybudowane przez dewelopera Polnord. Kameralne, na którym znajduje się tylko 8 budynków.

Idealne dla rodzin z dziećmi oraz osób aktywnych, ceniących naturę i spokój z możliwością pracy w centrum miasta.
Bezpośrednie otoczenie osiedla (w tym pobliskie jezioro Jasień) to dobre miejsce dla aktywnego spędzania czasu.

Zaledwie 100 metrów od osiedla Fotoplastykon znajduje się największy akwen rekreacyjny w Gdańsku, z atrakcyjną infrastrukturą rekreacyjną: placami zabaw, siłownią na wolnym powietrzu i ścieżkami spacerowo - rowerowymi.

W podziemiach budynków znajdują się hale garażowe i komórki lokatorskie. Dla gości powstały naziemne miejsca parkingowe.


Nieruchomość o powierzchni 37 m2 składa się z:
- salonu z aneksem kuchennym oraz wyjściem na ogródek,
- sypialni,
- komfortowej łazienki,
- przedpokoju,
- ogródek 50,50m2.

Do mieszkania przynależy także miejsce parkingowe w hali garażowej oraz piwnica o powierzchni 3.39 m2. - cena obu udogodnień - 40.000 zł

Opis mieszkania:

Nieruchomość wykończona ze smakiem. Gotowe do wprowadzenia od zaraz.
Mieszkanie jest funkcjonalne, doskonale rozplanowane i doświetlone. Pomieszczenia mają regularne proporcje i są bardzo dobrze wyciszone.
Okna: PCV - panoramiczne.
Blok wyposażony jest w cichobieżne windy, rowerownie oraz wózkownie.

Spacerem:

- Przystanek autobusowy: 2 minuty
- Sklepy i usługi: 2 minuty
- Morski Park Handlowy: 8 minut
- Szkoła: 15 minut

Dojazd samochodem:

- Obwodnica Trójmiasta: 4 minuty
- Przystanek PKM: 14 minut
- Lotnisko: 14 minut
- Plaża w Sopocie: 25 minut


Lokalizacja:

Lokalizacja osiedla umożliwia życie w spokojnej, podmiejskiej dzielnicy dużej aglomeracji. Przebiegająca niedaleko obwodnica oraz dwa zjazdy na nią ulokowane w pobliżu osiedla, a także niewielka odległość od nowej trasy WZ sprawiają, że samochodem można szybko dostać się stąd do centrum Gdańska, Gdyni oraz na Kaszuby.

Dojazd do centrum zajmuje 14 minut.

Do Bazy Priorytetów Inwestycyjnych Gdańska, które mają zostać zrealizowane do 2023 roku, wpisano trzy inwestycje drogowe.

Otoczenie:

Lokalizacja osiedla między innymi dzięki pobliskim ścieżkom rowerowym stanowi duży atut dla osób ceniących aktywny tryb życia. Spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu umożliwiają także liczne tereny rekreacyjne wokół okolicznych jezior.

Serdecznie polecam oraz zapraszam na prezentację, z uwagi na panującą pandemię prosimy o kontakt z wyprzedzeniem ponieważ przedmiot sprzedaży prezentowany jest podczas dni otwartych, które organizowane są maksymalnie dwa razy w miesiącu, więcej informacji o dniach otwartych udzielmy telefonicznie.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń