Kontakt

Komfortowe dwa pokoje! Apartamenty Voda

Jasień, Eugeniusza Węgrzyna zobacz na mapie

529 000 PLN

Cena:
529 000,00 zł
Powierzchnia:
43,28 m2
Cena za m2:
12 222,74 zł
Rok budowy:
2021
Liczba pięter:
4
Piętro:
1
Garaż/Miejsca parkingowe:
tak
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Niski blok
Liczba pokoi:
2
Typ kuchni:
Aneks
Winda:
tak
Id oferty:
110909/3877/OMS
Opis
Szum wody, szelest drzew i piękne widoki mogą stać się częścią Twojej codziennej rzeczywistości. Kameralne osiedle w towarzystwie wyciszającej przyrody to wymarzone miejsce do życia. To przestrzeń dla wszystkich, którzy równocześnie chcą się cieszyć wygodą życia, mieszkając w mieście i odpoczywać, co gwarantuje otoczenie wody i zieleni.

NIERUCHOMOŚĆ:
Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,53 m2, w którego skład wchodzi:
- salon z aneksem kuchennym (20,10 m2)
- sypialnia (11,06 m2)
- łazienka z WC (4,83 m2)
- przedpokój (4,54 m2)

Dzięki południowej ekspozycji mieszkanie jest bardzo jasne i słoneczne. Ustawny salon z wyjściem na duży balkon (13,44 m2). Okna drewniane nowego typu. Kuchnia w zabudowie, wyposażona w sprzęt AGD. Nieruchomość nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych, jej stan należy uznać za idealny.

INFORMACJE DODATKOWE:
Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w hali garażowej oraz komórka lokatorska (2,75 m2) dodatkowo płatne 50.000 zł - zakup obligatoryjny
Czynsz około 300 zł + media wg zużycia

BUDYNEK:
Niski 4 - piętrowy budynek z 2021 r. wybudowany przez RUTKOWSKI DEVELOPMENT. Blok znajduje się w pierwszej linii zabudowy od stawu. Wejście do klatki zabezpieczone wideofonem. Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwa ochrona. Wokół budynku znajdują się ogólnodostępne miejsca postojowe.

LOKALIZACJA:
"Voda Apartamenty" to nowoczesne osiedle zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk-Jasień. Niskie budynki wyposażone w windy, wysoki standard wykończenia oraz elegancki design sprawiają, że jest to doskonałe miejsce zarówno do zamieszkania oraz zakupu w celach inwestycyjnych.

Serdecznie polecam oraz zapraszam na prezentację!

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń