Kontakt

2-pokojowe mieszkanie 48 m2 + balkon 14 m2

Jasień, prof. Jerzego Stankiewicza zobacz na mapie

484 368 PLN

Cena:
484 368,00 zł
Powierzchnia:
48,00 m2
Cena za m2:
10 091,00 zł
Rok budowy:
2023
Liczba pięter:
4
Piętro:
4
Garaż/Miejsca parkingowe:
tak
Rynek:
Pierwotny
Rodzaj budynku:
Niski blok
Liczba pokoi:
2
Typ kuchni:
Aneks
Winda:
tak
Id oferty:
113377/3877/OMS
Opis
Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie (numer A1_4M01 na IV piętrze w budynku A1) w Inwestycji Kaskada Jasień – miejscu dla osób, które poszukują mieszkania blisko natury, a przy tym w sąsiedztwie dobrze rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej i społecznej (szkoły, przedszkola).

Inwestycja (Deweloper Proneko):
W I etapie powstają 3 budynki, w których znajdują się funkcjonalne i komfortowe mieszkania o powierzchni od 30 do 77 m² z ogródkami, balkonami lub tarasami.
W ramach zamierzenia budowlanego uwzględniono m.in.:
- podziemną halę garażową,
-wydzielone miejsca postojowe naziemne,
-ogólnodostępne parkingi rowerowe,
- wózkarnie,
- komórki lokatorskie.
Całość uzupełnią liczne tereny zielone i rekreacyjne, takie jak ogrody deszczowe, skwery z ozdobną roślinnością oraz plac zabaw i miejsce rekreacji.

Osiedle i komunikacja:
Na terenie dzielnicy dominuje zabudowa o charakterze mieszkaniowym. Osiedle Jasień jest liderem w kwestii przyrostu naturalnego i zdecydowanie więcej osób tutaj decyduje się zamieszkać niż wyprowadzić, w porównaniu do pozostałych dzielnic Gdańska.
W północnej części dzielnicy przebiega trasa Pomorskiej Kolei Metropolitalnej z przystankami PKM Kiełpinek i Jasień (z którego można bezpośrednio dojechać do Gdańska Wrzeszcza, Gdańska Osowy, Kartuz i do portu lotniczego). Na północ od trasy PKM znajdują się m.in. tereny rekreacyjne ze zbiornikiem retencyjnym Jasień i lasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego z planowaną 40 ha strefą buforową w formie terenów rekreacyjno-parkowych.
Przez Jasień przebiega Trasa W-Z (Aleja Armii Krajowej) , która łączy się z obwodnicą Trójmiasta.

Możliwość wielowariantowego wykończenia mieszkania oraz zlecenia stałego zarządu.

Zapraszam do kontaktu
Agnieszka Bartoszewicz
Tel. 570 380 490

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń