Kontakt

Apartament nad morzem - Neptun Park Wypoczynkowa

Jelitkowo, Wypoczynkowa zobacz na mapie

2 590 000 PLN.

Cena:
2 590 000,00 zł
Powierzchnia:
78,00 m2
Cena za m2:
33 205,13 zł
Rok budowy:
2015
Liczba pięter:
3
Garaż/Miejsca parkingowe:
tak
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Budynek apartamentowy
Liczba pokoi:
3
Typ kuchni:
Otwarta
Winda:
tak
Id oferty:
107159/3877/OMS
Opis
TYLKO U NAS!

APARTAMNET: na sprzedaż funkcjonalny, ustawny, umeblowany i wyposażony. IDEALNE POD INWESTYCJĘ, 3-pokojowy apartament w Gdańsku na osiedlu Neptun Park o powierzchni 78m2.
W jego skład wchodzą:

- duży, ustawny salon z aneksem kuchennym,
- sypialnia z garderobą,
- sypialnia z wyjściem na balkon,
- łazienka,
- toaleta,
- przedpokój.

Poniżej kilka najważniejszych informacji i atutów:

- minuta spacerem na jedną z bardziej
popularnych plaż w Trójmieście,
- doskonale skomunikowane,
- 3,5 km do molo w Sopocie
- 1,5 km do molo w Brzeźnie,
- 1,6 km do Ergo Areny,
- świetny rozkład pomieszczeń,
- doskonała inwestycja,
- strzeżone, monitorowane osiedle,
- bardzo wysoki standard.

LOKALIZACJA: Nieruchomość położona jest przy ul. Wypoczynkowej na osiedlu Neptun Park-najbardziej prestiżowe osiedle w Gdańsku. Dojście na plaże zajmuję minutę.

BUDYNEK: 3-piętrowy apartamentowiec. Stan techniczny należy określić jako bardzo dobry. Wejście do klatki schodowej zabezpieczone wideo domofonem, klatka duża, szeroka, czysta oraz zadbana. Parking dla właścicieli znajduje się w hali garażowej, dodatkowo na osiedlu znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe.

KOMUNIKACJA: nieruchomość znajduje się w miejscu, z którego w łatwy i szybki sposób dostaniemy się do różnych części Gdańska oraz Sopotu Umożliwiają to linie zarówno autobusowe, których przystanki oddalone są od nieruchomości o 2 min. pieszo.

Miejsce w hali garażowej oraz komórka to koszt 80000zł.

Serdecznie polecam oraz zapraszam na prezentację!

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń