Kontakt

Przytulna kawalerka na Kowalach

Kowale, ul. Zeusa

316 000 PLN

Cena:
316 000,00 zł
Powierzchnia:
31,21 m2
Cena za m2:
10 124,96 zł
Rok budowy:
2018
Liczba pięter:
4
Piętro:
1
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Niski blok
Liczba pokoi:
1
Typ kuchni:
Aneks
Liczba balkonów:
1
Winda:
tak
Komórka:
tak
Id oferty:
96542/3877/OMS
Opis
Kawalerka zlokalizowana w prężnie rozwijającej się południowej części Gdańska.

Mieszkanie o powierzchni 31,21 m2 w pełni wyposażone, położone na 1 piętrze. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki z prysznicem, korytarza oraz słonecznego balkonu.

Inwestycja zrealizowana przez znanego dewelopera, firmę Polnord.

Kameralny budynek oddany do użytkowania w 2017 roku. Klatka schodowa zadbana, blok wyposażony w cichobieżną windę, wejście zabezpieczone domofonem. Obok bloku znajduje się parking dostępny dla mieszkańców oraz ich gości.

W okolicy bogate zaplecze handlowo-usługowe. W pobliżu liczne sklepy, placówki oświatowe – szkoły, przedszkola i żłobek oraz kościół. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się siłownia oraz korty tenisowe.

Lokalizacja umożliwia odpoczynek z dala od gwaru miasta w spokojnym otoczeniu, wśród zieleni i terenów rekreacyjnych, jednocześnie zapewnia szybki i łatwy dojazd zarówno do centrum miasta jak i Trójmiejskiej Obwodnicy. Pod blokiem znajduje się przystanek autobusowy linii 113, 213, 255.

Do mieszkania przynależy duża komórka lokatorska (4,87 m2).


Serdecznie polecam oraz zapraszam na prezentację.
Agnieszka Piekorzewska
530 625 606
Północ Nieruchomości

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń