Kontakt

Komfortowe , ciche mieszkanie blisko centrum

Łostowice, ul. Tenisowa zobacz na mapie

634 000 PLN

Cena:
634 000,00 zł
Powierzchnia:
64,70 m2
Cena za m2:
9 799,07 zł
Liczba pięter:
3
Piętro:
2
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Niski blok
Liczba pokoi:
3
Typ kuchni:
Aneks
Id oferty:
107131/3877/OMS
Opis
Tylko u Nas!

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,7 m2 znajdującego na na 2 piętrze na Gdańskich Kowalach, osiedle Cztery Pory Roku przy ul. Tenisowej.
Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, w trzy piętrowym budynku.

Lokal składa się z:

-Dwóch oddzielnych sypialni
-Salonu z aneksem kuchennym
-Łazienki,
-Dużego balkonu
-Dodatkowo głęboka zabudowa w postaci szafy/garderoby

Lokalizacja:
2 min do obwodnicy Trójmiasta,
W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa,
Nieruchomość położona jest w dzielnicy Gdańsk KOWALE. Lokalizacja ta charakteryzuje się pełną bazą handlowo-usługową (Centrum handlowe Kowale) medyczną, edukacyjną jak i zielonymi terenami rekreacyjnymi.
Odległość od centrum Gdańska to zaledwie 6 km, a bliskość obwodnicy zapewnia dogodny dojazd do wszystkich części Trójmiasta. Przed budynkiem znajduje się parking z ogólnodostępnymi miejscami parkingowymi. Całe osiedle jest ciche i spokojne.

Nieruchomość jest w bardzo dobrym stanie technicznym i gotowa do wprowadzenia. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.

Opłaty miesięczne w zależności od miesiąca wynoszą:  lato - 450,  zima - 550 zł.

Przyjdź i zaproponuj swoją cenę.

Zapraszam na prezentację po wcześniejszym umówieniu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń