Kontakt

3 pokoje z przytulnym wnętrzem

Nowy Port zobacz na mapie

434 999 PLN

Cena:
434 999,00 zł
Powierzchnia:
58,00 m2
Cena za m2:
7 499,98 zł
Rok budowy:
1950
Liczba pięter:
2
Piętro:
1
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Kamienica
Liczba pokoi:
3
Typ kuchni:
Oddzielna
Id oferty:
103717/3877/OMS
Opis
Oferta dostępna wyłącznie u nas!

Komfortowe 3 pokoje w Gdańsku – Nowym Porcie.
Nowy Port to dzielnica Gdańska położona przy ujściu Martwej Wisły. Graniczy od zachodu z Brzeźnem, a od południa z Letnicą. Dzielnica ta ma charakter mieszkaniowo – portowy.

Dziś na sprzedaż wspaniałe 3-pokojowe mieszkanie, znajdujące się w Gdańsku. Idealne pod wynajem na pokoje lub do zamieszkania przez rodzinę. Od ścisłego centrum Gdańska dzieli mieszkanie zaledwie 10 min jazdy samochodem.

Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze kamienicy. Mieszkanie ma powierzchnię 58 m2. Obecnie na powierzchnie składa się:

- oddzielna kuchnia,
- jasny salon,
- dwa ustawne pokoje,
- łazienka,
- oddzielna toaleta,
- przedpokój.

Stan: Mieszkanie jest w idealnym stanie, wykończone ze smakiem oraz dbałością o szczegóły. Nie wymagające nakładów finansowych, gotowe do zamieszkania.

- ogrzewanie elektryczne z możliwością przejścia na gazowe,
- wymieniona instalacja elektryczna i piony wodne,
- do listopada 2021 roku planowana jest rewitalizacja infrastruktury drogowej wraz z chodnikiem i terenami zielonymi, następnie remont elewacji i klatki.

Nieopodal mieszkania znajduje się wiele sklepów spożywczych, apteka oraz lokale usługowe.

Komunikacja:

Tramwaje – na terenie dzielnicy znajduje się zajezdnia tramwajowa oraz dwie pętle uliczne. Krążą tutaj takie tramwaje jak:
- linia nr 5 – jeżdżąca przez Wrzeszcz i Brzeźno,
- linia nr 7 – dojeżdżająca na pętle Łostowice Świętokrzyska,
- linia nr 10 – przejeżdżająca przez Gdańsk główny, aż do Brętowa.
Autobusy – na ternie dzielnicy jeżdżą autobusy miejskie linii 148 ( z Żabianki SKM ) i 188 ( z Zaspy SKM). Komunikację nocną zapewniają linie N2 oraz N12.

Szkoły:
Na terenie Nowego Portu znajdują się trzy szkoły:
- IV LO Zespół Ogólnokształcących nr 5,
- Zespół Szkół Morskich im. Bohaterskich Obrońców Westerplatte,
- Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa ( budynek Morskiego Domu Kultury ).


Serdecznie polecam oraz zapraszam na prezentację, przyjdź i zaproponuj swoją cenę!


Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń