Kontakt

WYNAJEM mieszkania osiedle ADMIRAL

Osowa, ul. Junony zobacz na mapie

1 800 PLN

Cena:
1 800,00 zł
Powierzchnia:
32,00 m2
Cena za m2:
56,25 zł
Rok budowy:
2019
Liczba pięter:
2
Piętro:
2
Garaż/Miejsca parkingowe:
tak
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Budynek apartamentowy
Liczba pokoi:
2
Typ kuchni:
Otwarta
Id oferty:
10937/3877/OMW
Opis
Tylko u nas!

Oferowana nieruchomość jest częścią inwestycji z 2019 roku "Admiral" w doskonałej lokalizacji jaką jest Gdańsk Osowa.
Mieszkanie jest w stanie bardzo dobrym - brak widocznych śladów codziennego użytkowania. Każde z pomieszczeń jest w pełni wyposażone w meble, sprzęty RTV i AGD dlatego nie wymaga dodatkowego nakładu finansowego.

Na metraż 32 m2 składa się:
- Salon z wyjściem na balkon
- Otwarta kuchnia
- Łazienka
- Sypialnia
- Korytarz

Do użytkowania najemców przynależy komórka lokatorska oraz miejsce naziemne na parkingu za szlabanem, które są w cenie najmu. Dodatkowe miejsca parkingowe ogólnodostępne przed budynkiem. Miesięczne opłaty czynszowe to wydatek około 300 zł.


Tak dobre położenie gwarantuje sprawny dostęp do różnych punktów infrastruktury dzielnicy, w tym – licznych sklepów i centrów handlowych ( Biedronka, Lidl, Selgros, Renk, Auchan). Blisko stąd także do przedszkoli, szkoły podstawowej oraz szkoły średniej. Znajdująca się w pobliżu ulica Obwodowa usprawni nam dojazd do każdego punktu na mapie Trójmiasta. Nieopodal inwestycji są przystanki autobusowe oraz przystanek Pomorskiej Kolei Metropolitalnej.

*Możliwość negocjacji ceny przy najmie długoterminowym.

Zapraszam na prezentację !

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń