Kontakt

KOMFORTOWE MIESZKANIE, BLISKO MORZA!!!

Przymorze, Obrońców Wybrzeża zobacz na mapie

425 000 PLN.

Cena:
425 000,00 zł
Powierzchnia:
38,00 m2
Cena za m2:
11 184,21 zł
Rok budowy:
1971
Liczba pięter:
11
Piętro:
1
Garaż/Miejsca parkingowe:
tak
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Wysoki blok
Liczba pokoi:
2
Typ kuchni:
Oddzielna
Winda:
tak
Id oferty:
107182/3877/OMS
Opis
NIERUCHOMOŚĆ:
Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2, usytuowane na I piętrze. W jego skład wchodzi:
- salon ok. 17,98 m2
- pokój ok. 7,12 m2
- łazienka z WC ok. 2,94 m2
- kuchnia ok. 4,99 m2
- korytarz ok. 4,97 m2
- balkon ok. 2,95 m2

INFORMACJE DODATKOWE:
- czynsz 450zł + media i gaz według zużycia
- rodzaj ogrzewania: miejskie
- forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z Księgą Wieczystą
- do mieszkanie przynależy piwnica

BUDYNEK:
11-piętrowy budynek wzniesiony w latach 70-tych. Klatka schodowa w dobrym stanie. Na poszczególne kondygnacje dostaniemy się dzięki cichobieżnej windzie. Wokół budynku znajduje się parking do dyspozycji mieszkańców.

LOKALIZACJA:
O lokalizacji tego mieszkania nie trzeba zbyt wiele pisać. Przymorze to w pełni niezależna dzielnica, z rozbudowaną infrastrukturą handlowo usługową. W pobliżu znajdziemy wszystko co potrzeba rodzinie, jak i młodym najemcom mieszkania o dwóch oddzielnych pokojach. W bliskiej odległości znajduje się komisariat policji, co zapewnia bezpieczeństwo. Dzielnica jest bardzo dobrze skomunikowana dzięki rozbudowanej sieci połączeń komunikacji miejskiej oraz dróg łączących lokalizacje zarówno z centrum miasta jak i obwodnicą.

Serdecznie polecam oraz zapraszam na prezentację!

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń