Kontakt

Apartament premium z widokiem na Stare Miasto

Śródmieście, Chmielna zobacz na mapie

1 506 500 PLN

Cena:
1 506 500,00 zł
Powierzchnia:
65,50 m2
Cena za m2:
23 000,00 zł
Rok budowy:
2019
Liczba pięter:
7
Piętro:
4
Garaż/Miejsca parkingowe:
tak
Liczba miejsc parkingowych podziemnych:
1
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Apartamentowo-handlowy
Liczba pokoi:
3
Liczba miejsc parkingowych podziemnych:
1
Typ kuchni:
Aneks
Liczba balkonów:
1
Winda:
tak
Id oferty:
97176/3877/OMS
Opis
Apartament premium z widokiem na Stare Miasto.

Nieruchomość położona na 4 piętrze o powierzchni 65,5 m2, składająca się z obszernego salonu (26,15 m2) z wyjściem na słoneczną loggie z przepięknym widokiem na nabrzeże Starego Miasta (ekspozycja południowo-zachodnia, 3,87 m2), aneksu kuchennego (5,17 m2), dwóch sypialni (8,10 m2 i 9,39 m2), łazienki (4,09 m2), wc (2,44 m2) oraz korytarza (10,16 m2). Stan deweloperski pozwala na dowolną aranżację wnętrza.

Inwestycja zostanie oddana do użytkowania w drugiej połowie tego roku. Charakteryzować będzie się nowoczesną architekturą oraz wysokim standardem wykończenia.

W okolicy liczne restauracje, sklepy, ośrodki zdrowia, Motława z gdańską mariną. Ponad to wiele placówek kulturalno- rozrywkowych między innymi, Polska Filharmonia Bałtycka, Muzeum II Wojny Światowej oraz Gdański Teatr Szekspirowski,. W niedalekim sąsiedztwie znajduje się nowo otwarte Centrum Handlowe- Forum Gdańsk z siłownią, kinem i licznymi restauracjami.

Wygodne miejsce postojowe w hali garażowej dodatkowo płatne 80 000 zł netto + 23% VAT.

Idealna oferta inwestycyjna, a także jako miejsce do zamieszkania dla osób ceniących komfort i wygodę związaną z życiem w centrum miasta.

Podana cena jest ceną netto, do której należy doliczyć 23% VAT.


Serdecznie polecam oraz zapraszam na prezentację.
Agnieszka Piekorzewska
530 625 606
Północ Nieruchomości

Oferta w formule 0% - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !
Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC !

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Dodatkowo otrzymają Państwo bezpłatnie ubezpieczenie nieruchomości w PZU na okres 12 miesięcy.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń