Kontakt

Mieszkanie idealne pod inwestycje !

Śródmieście, ul. Na Stoku zobacz na mapie

449 000 PLN

Cena:
449 000,00 zł
Powierzchnia:
64,00 m2
Cena za m2:
7 015,63 zł
Rok budowy:
1907
Liczba pięter:
3
Piętro:
1
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Kamienica
Liczba pokoi:
3
Typ kuchni:
Oddzielna
Piwnica:
tak
Id oferty:
100792/3877/OMS
Opis
TYLKO U NAS!

Oferujemy Państwu mieszkanie w zabytkowej kamienicy, w samym centrum Gdańska.

Budynek z 1907 roku położony na Biskupiej Górce, dokładnie przy ulicy Na Stoku. Jest to teren, który wkrótce przejdzie pełną rewitalizację finansowaną ze środków unijnych i miejskich. Całkowita wartość projektu wynosi ponad 42 mln złotych !

Projekt obejmuje takie prace jak:

- modernizację i przebudowę elementów blisko 50'ciu budynków mieszkalnych (zarówno fasad kamienic jak i klatek schodowych)
- przebudowę infrastruktury drogowej w tym nawierzchnie ulic, chodniki, miejsca postojowe, wyspy, progi, dostosowanie wejść do budynków,
- przebudowę infrastruktury podziemnej w tym przebudowa sieci kanalizacji sanitarnej i wodociągowej, sieci gazowej,
- rewaloryzację zieleni,
- uzupełnienie elementów małej architektury,
- zainstalowanie oświetlenia i monitoringu.

(więcej informacji na stronie miasta) https://www.gdansk.pl/inwestycje-miejskie/rewitalizacja-biskupiej-gorki-i-starego-chelmu-w-gdansku,a,123786

W pobliżu kamienicy znajduje się często odwiedzana wizytówka Gdańska - ul. Długa. Jest to miejsce tętniące życiem, często odwiedzane przez turystów. Odległość do niej to zaledwie 800m. Jeszcze bliżej stąd do popularnej galerii handlowej o nazwie "Forum". Okolica jest przede wszystkim świetnie skomunikowana. W obrębie kilkuset metrów znajdują się przystanki: autobusowe, tramwajowe oraz SKM.


Mieszkanie przeznaczone do gruntownego remontu. Powierzchnia tej nieruchomości to ok 64 m2. Aktualnie składają się na nią 3 pokoje, kuchnia, łazienka, oddzielna toaleta i dwa przedpokoje. Oczywiście możliwa jak i wskazane była by zmiana układu pomieszczeń, odpowiadająca aktualnym standardom. Do lokalu przynależy piwnica oraz istnieje możliwość użytkowania strychu jako części wspólnej. Budynek przyłączono do sieci ogrzewania miejskiego. We wszystkich pomieszczeniach znajdują się wymienione grzejniki.

Istnieje możliwość podziału lokalu na dwie oddzielne kwatery.

Ta nieruchomość to niewątpliwie atrakcyjna oferta dla inwestora. Po przeprowadzeniu rewitalizacji okolicy jak i remontu wnętrza będzie to obiekt pożądania przy wynajmie krótkoterminowym. Mieszkanie zdecydowanie trzeba zobaczyć na własne oczy i ocenić potencjał inwestycji.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU I PRZEDE WSZYSTKIM NA PREZENTACJĘ!

Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC.


Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń