Kontakt

3 Pokoje Gdańsk - nowe - zaraz odbiór kluczy

Gdańsk, ul. Kazimierza Wielkiego zobacz na mapie

415 000 PLN

Cena:
415 000,00 zł
Powierzchnia:
61,50 m2
Cena za m2:
6 747,97 zł
Rok budowy:
2021
Liczba pięter:
3
Piętro:
1
Garaż/Miejsca parkingowe:
tak
Liczba miejsc parkingowych podziemnych:
1
Rynek:
Pierwotny
Rodzaj budynku:
Niski blok
Liczba pokoi:
3
Liczba miejsc parkingowych podziemnych:
1
Typ kuchni:
Aneks
Winda:
tak
Komórka:
tak
Id oferty:
103119/3877/OMS
Opis
"Zielony Południk " to nowo powstała i wciąż rosnąca inwestycja w rejonach Gdańsk Południe. Jest to piękne kameralne osiedle mieszczące się przy ulicy Kazimierza Wielkiego. Z dala od zgiełku miejskiego hałasu, a w sąsiedztwie zielonej przyrody i ciszy. Nowoczesna architektura, staranność detali oraz otaczająca zieleń tworzą niepowtarzalny klimat tego miejsca. Bliskość natury to nie jedyny atut tej lokalizacji. Do ścisłego centrum Gdańska dzieli nas odległość zaledwie 7 km. Łatwo dojedziemy stąd również w inne miejsca korzystając z obwodnicy trójmiasta oddalonej o 2 km. Blisko osiedla znajdują się przedszkola i szkoły oraz przystanek autobusowy. Tereny wokół sprzyjają rekreacji, turystyce pieszej jak i rowerowej.


Budynek nr 5 znajdujący się w centrum osiedla, z dala od głównej ulicy. Blok 3 piętrowy z halą garażową i cichobieżną windą. Zasilanie w ciepło z miejskiej sieci ciepłowniczej - grzejniki płytowe w pokojach. Mieszkanie znajduje się na I piętrze, a okna wychodzą na trzy strony świata: wchód, zachód i południe.

Przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,5 m2, składające się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju, dwóch sypialni i dwóch łazienek z możliwością zamiany jednej na garderobę.

Powierzchnie:

- Salon z aneksem 25,33 m2
- Sypialnia - 10,00 m2
- Sypialnia - 10,10 m2
- Łazienka 1 - 4,20 m2
- Łazienka 2/Garderoba - 1,90 m2
- Korytarz - 7,42 m2

- Balkon ok 10 m2
- Do mieszkania przynależy również miejsce w hali garażowej i komórka lokatorska w cenie: 25 000 zł. (zakup obligatoryjny)

Czynsz na poziomie 350 zł.

Wydanie lokalu nastąpi w sierpniu 2021.

Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń