Kontakt

Wynajmę pokój we Wrzeszczu

Gdańsk, ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego zobacz na mapie

900 PLN

Cena:
900,00 zł
Powierzchnia:
20,00 m2
Cena za m2:
45,00 zł
Piętro:
3
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Wysoki blok
Liczba pokoi:
1
Typ kuchni:
Oddzielna
Winda:
tak
Id oferty:
10507/3877/OMW
Opis
Do wynajęcia duży (20m2)słoneczny pokój z balkonem np. dla pary, w trzypokojowym mieszkaniu(53m2 -3piętro -wszystkie zamykane na klucz),zlokalizowanym przy skrzyżowaniu ul. Hallera i ul. Kościuszki.
Pokój posiada dwie rozkładane kanapy i podstawowe umeblowanie.
Dobra lokalizacja mieszkania w spokojnej okolicy Gdańsk Wrzeszcz, ul. Baczyńskiego, przy przystanku tramwajowym na ul. Hallera, blisko do centrum i kilku Galerii Handlowych (Metropolia, Bałtycka, Manhattan) oraz Politechniki i UM (w bezpośrednim sąsiedztwie Wydział Farmacji UM).
- 1 min. pieszo do przystanku tramwajowego;
- 14 min. pieszo do stacji SKM-Politechnika
- 1 min. pieszo do Biedronki;
- w pobliżu duży wybór marketów.
Mieszkanie jest zamieszkiwane przez dwie młode pracujące panie.
Koszt najmu to 1300 zł (para) lub 1000 zł (1 osoba) z opłatami

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń