Kontakt

Komfortowe trzypokojowe Gdańsk - Wrzeszcz

Gdańsk, ul. Tadeusza Kościuszki zobacz na mapie

469 000 PLN

Cena:
469 000,00 zł
Powierzchnia:
67,40 m2
Cena za m2:
6 958,46 zł
Rok budowy:
1940
Liczba pięter:
3
Piętro:
2
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Niski blok
Liczba pokoi:
3
Typ kuchni:
Oddzielna
Piwnica:
tak
Id oferty:
101099/3877/OMS
Opis

Wyłącznie u Nas !

Komfortowe trzypokojowe mieszkanie na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku w Gdańsku, ul. Tadeusza Kościuszki.

Nieruchomość o powierzchni użytkowej 67.40 m2 składa się z:

Oddzielnej kuchni 10.10 m2
Salonu 20,80 m2
Sypialni 16.90 m2
Pokoju 10.80 m2
Łazienki 5 m2
Przedpokoju 2.99 m2
Balkon 5 m2

Stan: Mieszkanie gotowe do wprowadzenia nie wymagające nakładów finansowych.
Ogrzewanie: Piec dwufunkcyjny gazowy.
Nowe okna PCV.
Czynsz wynosi około 500 zł.


Do mieszkania przynależy także piwnica.


Ulica Tadeusza Kościuszki łączy Dolny Wrzeszcz z Wrzeszczem Górnym, Strzyżą i Trasą Słowackiego. Kończy się koło przystanku kolejowego Gdańsk Kolonia, dochodząc do ulicy Jana Kochanowskiego.

Lokalizacja:
O lokalizacji tego mieszkania nie trzeba zbyt wiele pisać. Wrzeszcz to w pełni niezależna dzielnica położona w samym centrum Gdańska, z rozbudowaną infrastrukturą handlowo usługową. W pobliżu znajdziemy wszystko co potrzeba rodzinie. Dzielnica jest bardzo dobrze skomunikowana dzięki rozbudowanej sieci połączeń komunikacji miejskiej oraz dróg łączących lokalizacje zarówno z centrum miasta jak i obwodnicą.

Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości.

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń