Kontakt

HIT CENOWY - 85 m2 - Centrum, Trakt św. Wojciecha

Gdańsk, ul. Trakt św. Wojciecha zobacz na mapie

449 000 PLN

Cena:
449 000,00 zł
Powierzchnia:
85,00 m2
Cena za m2:
5 282,35 zł
Rok budowy:
1950
Liczba pięter:
4
Piętro:
3
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Kamienica
Liczba pokoi:
3
Typ kuchni:
Oddzielna
Piwnica:
tak
Id oferty:
102241/3877/OMS
Opis
Oferta dostępna wyłącznie u nas!

Komfortowe 3 pokoje w centrum Gdańska – Trakt św. Wojciecha

Trakt św. Wojciecha to ulica Gdańska należąca do ciągu drogi krajowej nr 91, rozpoczynająca się w Śródmieściu, biegnąca przez dzielnicę Orunia-Św. Wojciech-Lipce, aż do granicy z Pruszczem Gdańskim. Stanowi część głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta, a konkretniej wlot do Gdańska od południa.

Dziś na sprzedaż wspaniałe 3-pokojowe mieszkanie, znajdujące się w Gdańsku. Idealne pod wynajem na pokoje lub do zamieszkania przez rodzinę. Od ścisłego centrum Gdańska dzieli mieszkanie zaledwie 2 km.

Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze, czteropiętrowej kamienicy. Mieszkanie ma powierzchnię 84 m2. Jest rozkładowe dwustronne, dobrze oświetlone. Obecnie na powierzchnie składa się:

- oddzielna, przestronna kuchnia,
- jasny salon,
- dwa ustawne pokoje,
- komfortowa łazienka,
- oddzielna toaleta,
- przedpokój.

Stan: Mieszkanie jest w idealnym stanie, wykończone ze smakiem oraz dbałością o szczegóły. Nie wymagające nakładów finansowych, gotowe do zamieszkania.

Do lokalu przypisana jest również przestronna piwnica.
Czynsz wynosi około 500/600 zł.

Nieruchomość zlokalizowana jest w odległości:

- Centrum Gdańska - 2 km ( 15 min spacerem)
- Malowniczy Park Oruński 750 m ( 4 min spacerem)
- Szkoła Podstawowa - 700 m
- Kościół 650 m
- Lidl 500 m
- Biedronka 1 km
- Forum Gdańsk 2 km

Nieopodal mieszkania znajduje się wiele sklepów spożywczych, apteka oraz lokale usługowe.

Komunikacja:

Następujące linie przejeżdżają w pobliżu Trakt Św. Wojciecha
- Autobus: 132, 189, 210
- Kolej: SKM

Na Trakcie Św. Wojciecha kursują autobusy ZTM Gdańsk, PKS Gdańsk, PKS Starogard Gdański oraz innych przewoźników jadące w kierunku Kaszub i Kociewia.

Zabudowa:

Wzdłuż ulicy znajdują się trzy zabytkowe zespoły. Pierwszym z nich jest układ urbanistyczny Oruni i Starych Szkotów z mieszaną zabudową mieszkalno-usługową, kształtowany był od XV do XX wieku. Drugim chronionym zespołem jest układ ruralistyczny Lipiec – dawna wieś ulicówka położona wzdłuż Traktu i Kanału Raduni. Zachowała się tu zabudowa z XIX wieku. Trzecim chronionym obszarem jest układ ruralistyczny Świętego Wojciecha z zabudową siedliskową z początku XX wieku.


Serdecznie polecam oraz zapraszam na prezentację, przyjdź i zaproponuj swoją cenę!


Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń