Kontakt

Mieszkanie we Wrzeszczu - blisko uczelni

Wrzeszcz Górny, Bernarda Chrzanowskiego zobacz na mapie

599 000 PLN.

Cena:
599 000,00 zł
Powierzchnia:
41,00 m2
Cena za m2:
14 609,76 zł
Rok budowy:
1959
Liczba pięter:
2
Piętro:
1
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Kamienica
Liczba pokoi:
2
Typ kuchni:
Widna
Id oferty:
108182/3877/OMS
Opis
Oferta dostępna wyłącznie u nas!

Przytulne dwupokojowe mieszkanie usytuowane w samym centrum Wrzeszcza, przy ul. Chrzanowskiego.

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość, znajdującą się w ścisłym centrum Wrzeszcza, a jednocześnie w cichym jego zakątku .

Przedmiotowa nieruchomość położona jest na pierwszym piętrze, dwupiętrowego bloku. Mieszkanie ma powierzchnię użytkową 41 m2.

Obecnie na powierzchnię mieszkania składa się:
- Salon,
- Sypialnia,
- Łazienka,
- Kuchnia
- Mały przedpokój.

Do mieszkania przynależy piwnica.

Mieszkańcy mają możliwość parkowania na podwórzu.

Stan: Mieszkanie jest w idealnym stanie, świeżo po remoncie. Została wymieniona instalacja elektryczna oraz hydrauliczna.
Ogrzewanie: miejskie. Podgrzanie wody za pomocą piea gazowego.


Lokalizacja:

O lokalizacji tego mieszkania nie trzeba zbyt wiele pisać. Wrzeszcz to w pełni niezależna dzielnica położona w samym centrum Gdańska, z rozbudowaną infrastrukturą handlowo usługową. W pobliżu znajdziemy wszystko co potrzeba rodzinie. W bliskiej odległości znajduje się komisariat policji, co zapewnia bezpieczeństwo. Dzielnica jest bardzo dobrze skomunikowana dzięki rozbudowanej sieci połączeń komunikacji miejskiej oraz dróg łączących lokalizacje zarówno z centrum miasta jak i obwodnicą.

Dużym atutem mieszkania jest jego bliska odległość od gdańskiego garnizonu. Nowe centrum kulturalne Wrzeszcza rozwija się na terenie zabytkowego kompleksu dawnych koszar kawalerii przy ul. Słowackiego w Gdańsku. Do tej pory uruchomiły tu swoją działalność takie przestrzenie jak: klub muzyczny Stary Maneż, ksiegarnia i galeria Sztuka Wyboru, Koty Na Płoty, Browar Vrest, Republika Marzeń GSA, Studio Tańca Artistic, Centrum wspinaczkowe Murall, Klub Badmintona Garnizon.

Nieruchomość zlokalizowana jest w odległości:
- 300 m od przystanku autobusowego i tramwajowego,
- 300 m o lokali usługowych, banków, salonów kosmetycznych,
- 1200 m od stacji SKM,
- 950 m od Galerii Bałtyckiej,
- 700 m od szkoły podstawowej,
- 700 m od Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku,
- 1500 m od Uniwersytetu Gdańskiego,
- 2300 m od Politechniki Gdańskiej.


Serdecznie polecam oraz zapraszam na prezentacje.

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń