Kontakt

WRZESZCZ - dwa pokoje do remontu

Wrzeszcz, ul. Bolesława Chrobrego zobacz na mapie

319 000 PLN

Cena:
319 000,00 zł
Powierzchnia:
42,00 m2
Cena za m2:
7 595,24 zł
Rok budowy:
1920
Liczba pięter:
3
Piętro:
2
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Kamienica
Liczba pokoi:
2
Typ kuchni:
Oddzielna
Piwnica:
tak
Id oferty:
103208/3877/OMS
Opis
WYŁĄCZNIE U NAS !

Oferujemy Państwu, dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Kamienica mieści się we Wrzeszczu i pochodzi z okolic 1920 roku. Zarówno budynek z zewnątrz jak i klatka schodowa przeznaczona została do remontu. Aktualnie trwają rozmowy z konserwatorem zabytków w celu uzyskania zgodny na rozpoczęcie prac remontowych.

Powierzchnia lokalu to 43 m2.


OPIS:
Nieruchomość znajduję się na drugim piętrze. Mieszkanie jest jednostronne z pokojem przechodnim. Wnętrze dobrze doświetlone, okna od strony zachodniej, wymienione na PCV. Lokal składa się z małego korytarza, przestronnego salonu, sypialni, osobnej kuchni i łazienki. Mieszkanie zostało całkowicie odmalowane na biało natomiast wymaga remontu. Konieczne jest usunięcie pieca kaflowego, wymiana paneli podłogowych oraz wygładzenie powierzchni ścian i sufitu. Instalacja elektryczna była wymieniana.

Czynsz miesięczny, wynosi około 370 zł, dodatkowo należy uwzględnić zużycie gazu.
Miejsca parkingowe są ogólnodostępne w bezpośrednim sąsiedztwie budynku, możliwy jest również wjazd na podwórko tylko dla mieszkańców.

Do mieszkania przynależy również komórka lokatorska oraz piwnica.

Dolny Wrzeszcz to dzielnica w samym centrum Gdańska. Dużo to urokliwych uliczek z starymi kamienicami. Dojazd stąd nie jest problemem niezależnie od kierunku podróży. Dzielnica jest świetnie skomunikowana przez sieć autobusów i tramwaji. Blisko znajduje się również stacja SKM "Gdańsk Wrzeszcz".

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Oferta objęta prowizją po stronie kupującego.

Serdecznie polecam ! Zapraszam Państwa do kontaktu i na prezentację.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń