Kontakt

Wyjątkowe mieszkanie w samym centrum Wrzeszcza

Wrzeszcz, Wajdeloty zobacz na mapie

949 000 PLN.

Cena:
949 000,00 zł
Powierzchnia:
84,00 m2
Cena za m2:
11 297,62 zł
Rok budowy:
1950
Liczba pięter:
3
Piętro:
2
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Kamienica
Liczba pokoi:
3
Typ kuchni:
Prześwit
Id oferty:
105868/3877/OMS
Opis
Oferta dostępna wyłącznie u nas!

Komfortowe trzypokojowe mieszkanie usytuowane w samym centrum Wrzeszcza, przy ul. Wajdeloty.

W latach 2013-2014 przeprowadzono rewitalizację ulicy Wajdeloty, w ramach której udostępniono dla pieszych większą niż do tej pory część powierzchni ulicy. Umożliwiono w ten sposób na ulicy rozwój placówek gastronomicznych oraz stref wypoczynkowych dla mieszkańców Gdańska.

Oferujemy na sprzedaż nietuzinkowa nieruchomość, znajdującą się w ścisłym centrum Wrzeszcza, a jednocześnie w cichym jego zakątku .

Przedmiotowa nieruchomość położona jest na drugim piętrze, trzypiętrowej kamienicy. Mieszkanie ma powierzchnię użytkową 84 m2. Jego rozkład jest dwustronny, dobrze doświetlone.

Obecnie na powierzchnię mieszkania składają się:

- Przestronny salon z wejściem do kuchni oraz wyjściem na balkon,
- Komfortowa łazienka
- Sypialnia
- Ustawny pokój
- Korytarz.

Stan: Mieszkanie jest w idealnym stanie, wykończone ze smakiem oraz dbałością o szczegóły. Nie wymagające nakładów finansowych, gotowe do zamieszkania.
Ogrzewanie gazowe: podgrzanie wody piec gazowy dwufunkcyjny.

Lokalizacja:

O lokalizacji tego mieszkania nie trzeba zbyt wiele pisać. Wrzeszcz to w pełni niezależna dzielnica położona w samym centrum Gdańska, z rozbudowaną infrastrukturą handlowo usługową. W pobliżu znajdziemy wszystko co potrzeba rodzinie. W bliskiej odległości znajduje się komisariat policji, co zapewnia bezpieczeństwo. Dzielnica jest bardzo dobrze skomunikowana dzięki rozbudowanej sieci połączeń komunikacji miejskiej oraz dróg łączących lokalizacje zarówno z centrum miasta jak i obwodnicą.

Nieruchomość zlokalizowana jest w odległości:
- 150 m od przystanku autobusowego i tramwajowego,
- 400 m o lokali usługowych, banków, salonów kosmetycznych,
- 600 m od centrum handlowego Manhattan,
- 350 m od Parku Kuźniczki,
- 550 m od stacji SKM,
- 700 m od Galerii Bałtyckiej,
- 230 m od przedszkola,
- 500 m od Liceum Ogólnokształcącego,


Serdecznie polecam oraz zapraszam na prezentacje.

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń