Kontakt

NAJLEPSZA LOKALIZACJA/ 2 POKOJE!

Wrzeszcz, Współczesna zobacz na mapie

455 000 PLN

Cena:
455 000,00 zł
Powierzchnia:
54,10 m2
Cena za m2:
8 410,35 zł
Rok budowy:
1985
Liczba pięter:
4
Piętro:
4
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Niski blok
Liczba pokoi:
2
Typ kuchni:
Widna
Piwnica:
tak
Id oferty:
96427/3877/OMS
Opis
NAJLEPSZA LOKALIZACJA/ 2 POKOJE!

LOKALIZACJA:
Mieszkanie zlokalizowane w samym centrum dzielnicy Gdańsk- Wrzeszcz.
Wokół pełna infrastruktura.

BUDYENEK:
Blok z 1985 roku, ogólnodostępne miejsca parkingowe pod budynkiem.
Blok składa się z trzwech klatek.

MIESZAKNIE:
Nieruchomość składa się z 2 sypialni, kuchni, łazienki, WC, oraz przedpokoju.
Do mieszkania przynależą piwnica o powierzchni 5,50 m2 i strych o powierzchni 13,10 m2. Łączna powierzchnia wynosi 72,70 m2. Na strychu można urządzić dodatkowy pokój, na co w spółdzielni są wymagane zgody i plany.

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ
Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC.

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Dodatkowo uzyskując z nami finansowanie otrzymają Państwo bezpłatnie ubezpieczenie nieruchomości w PZU na okres 12 miesięcy.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zobacz również w okolicy