Kontakt

Hit cenowy Gdynia - Obłuże

Obłuże, ul. adm. J. Unruga zobacz na mapie

255 000 PLN

Cena:
255 000,00 zł
Powierzchnia:
35,00 m2
Cena za m2:
7 285,71 zł
Rok budowy:
1980
Liczba pięter:
4
Piętro:
3
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Niski blok
Liczba pokoi:
2
Typ kuchni:
Oddzielna
Piwnica:
tak
Id oferty:
100461/3877/OMS
Opis
Tylko u nas !

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe położone w Gdyni na dzielnicy Obłuże.

Nieruchomość o łącznej powierzchni 33 m2 zlokalizowane na trzecim piętrze.
Składa się z dwóch pokoi, oddzielnej, jasnej kuchni z oknem, łazienki oraz przedpokoju.

Stan:
Mieszkanie przeznaczone do remontu. Sporo możliwości co do zmiany rozkładu pomieszczeń i ich własnej aranżacji ze względu na dużą ilość ścian działowych. Nieruchomość z dużym potencjałem, świetnie nadająca się pod inwestycję ze względu na niską cenę i spore możliwości aranżacyjne.

Budynek jest w dobrym stanie technicznym. Klatka czysta, zadbana, zabezpieczona domofonem, brak windy. Przed nim duża ilość ogólnodostępnych miejsc parkingowych. Blok odsunięty jest od głównej ulicy co daje gwarancje ciszy i spokoju.

Lokalizacja:
Pogórze jest jedną z 22 dzielnic Gdyni. W jej pobliżu znajduje się wiele terenów zielonych, a w tym rozległe lasy i rezerwaty. Ze względu na położenie na północy, częściowo stanowi ona granicę z gminą Kosakowo. Pogórze od zachodu graniczy z dzielnicą Cisowa, od południowego zachodu z dzielnicą Chylonia, a od południa ze Śródmieściem. Od wschodu sąsiaduje z kolei z Obłużem.

Pogórze leży niedaleko od serca miasta. Z tego względu tamtejsze mieszkania są idealnym wyborem dla osób, które cenią sobie spokój, ale jednocześnie zależy im na bliskości do centrum.

Pogórze to jedna z najlepiej położonych dzielnic Gdyni. Niedaleko na północ zlokalizowane są rezerwaty, a około kilometra na południe rozciąga się Trójmiejski Park Krajobrazowy. Około 3 kilometry na wschód znajduje się morze i rozległa plaża.

Komunikacja:

Dojazd z dzielnicy do samego centrum zajmuje kilkanaście minut. Dojazd na starówkę komunikacją miejską zajmuje średnio 20 minut.
W dzielnicy głównym środkiem transportu są autobusy. Z uwagi na dużą liczbę przejeżdżających tamtędy linii autobusowych, z Pogórza bez problemu można dostać się do pozostałych części miasta.
Przez Pogórze nie kursują pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej ani PKP. W związku z tym, na terenie dzielnicy nie ma żadnych dworców. Jeśli chodzi o pobliskie terminale PKP i SKM, około 4 km na południowy wschód znajduje się stacja kolejowa Gdynia Główna, a w podobnej odległości ale na zachód zlokalizowana jest stacja kolejowa Rumia Główna.

Serdecznie zapraszam do kontaktu i prezentacji !

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.
Więcej ofert znajdziesz na naszej stronie www.polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń