Kontakt

Komfortowe 3 pokojowe - Gdynia Pogórze

Pogórze, ul. gen. Dywizji Franciszka Kleeberga zobacz na mapie

399 000 PLN

Cena:
399 000,00 zł
Powierzchnia:
55,00 m2
Cena za m2:
7 254,55 zł
Rok budowy:
1995
Liczba pięter:
4
Piętro:
2
Garaż/Miejsca parkingowe:
tak
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Niski blok
Liczba pokoi:
3
Typ kuchni:
Z wyposażeniem
Piwnica:
tak
Komórka:
tak
Id oferty:
100720/3877/OMS
Opis
Tylko u nas !

Nieruchomość idealna dla pary, rodziny z dzieckiem lub osób pragnących zaznać ciszy i spokoju jednocześnie z dobrym dojazdem do centrum.

Mieszkanie o powierzchni 55 m2 składa się z trzech niezależnych pokoi. Zostało zaprojektowane w taki sposób by było jasne i przestronne .
Największym atutem nieruchomości jest zapierający dech w piersiach widok z balkonu o wielkości 4m2 na las i Sea Towers. Bliskość sklepów, punktów usługowo-handlowych, szkoły, przedszkola są dużym ułatwieniem w codziennym funkcjonowaniu. Dostępność miejsc postojowych ogólnodostępnych przed wejściem do budynku. Mieszkanie jest zadbane, odmalowane i gotowe do zamieszkania przez nowych właścicieli.

Serdecznie zapraszam na wirtualny spacer -> https://my.matterport.com/show/?m=hr8SaACfioF

Infrastruktura zawiera:

- Oświetlenie zewnętrzne
- Urządzona zieleń
- Plac zabaw dla dzieci
- Drogi dojazdowe, chodniki
- Miejsca parkingowe naziemne


Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości.


Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom.Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń