Kontakt

2 niezależne pokoje 54,95m2 + taras 32m2

Gdynia, ul. Leopolda Staffa

438 000 PLN

Cena:
438 000,00 zł
Powierzchnia:
54,95 m2
Cena za m2:
7 970,88 zł
Rok budowy:
1998
Liczba pięter:
4
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Niski blok
Liczba pokoi:
2
Typ kuchni:
Oddzielna
Liczba tarasów:
1
Piwnica:
tak
Id oferty:
100511/3877/OMS
Opis
Sprzedam mieszkanie , po remoncie o pow.54,95m2 na ulicy Staffa w Gdyni ,dzielnica Karwiny. Niski budynek oddany do użytku w 1998 roku .
Mieszkanie znajduje się na podwyższonym parterze i składa się z dwóch niezależnych pokoi , dużego hallu, oddzielnej kuchni i łazienki. Z dużego pokoju wyjście na piękny 32,6m2 taras wyłożony płytkami ze słońcem od 10 godz. do wieczora.
Duże możliwości aranżacji do wypoczynku i relaksu.
Na podłodze w pokojach piękny, dębowy parkiet a pozostałe pomieszczenia terakota .
Okna PCV , ogrzewanie i woda piec gazowy dwufunkcyjny z czujnikiem temperatury pomieszczeń co daje dużą niezależność co do terminu ogrzewania .
Do mieszkania przynależy czysta i sucha piwnica o pow.3,3 m2 .
Mieszkanie dwustronne , rozmieszczenie okien północny- wschód i południowy -zachód.
Bardzo dobra lokalizacja . W pobliżu szkoła z basenem, przedszkola, liczne sklepy.
Dzielnica Karwiny jest bardzo dobrze skomunikowana z Trójmiastem. Odległość od przystanku PKM Gdynia Karwiny 1,2 km , do obwodnicy 2,6 km. Bardzo dobry dojazd autobusami do Sopotu i Gdańska . W pobliżu znajduje się las.
Mieszkanie po remoncie , kuchnia w zabudowie ( bez sprzętu ) ,gotowe do zamieszkania.
Czynsz ( bez wody i śmieci ) 252 zł. Polecam

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń