Kontakt

Komfortowe 3pokojowe - Wzgórze Św. Maksymiliana

Wzgórze Św. Maksymiliana, ul. Mikołaja Reja zobacz na mapie

599 000 PLN.

Cena:
599 000,00 zł
Powierzchnia:
55,00 m2
Cena za m2:
10 890,91 zł
Rok budowy:
1950
Liczba pięter:
3
Piętro:
2
Garaż/Miejsca parkingowe:
tak
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Niski blok
Liczba pokoi:
3
Typ kuchni:
Oddzielna
Piwnica:
tak
Id oferty:
101134/3877/OMS
Opis
Nowa cena !

Mieszkanie znajduje się w sercu Gdyni na ul.Reja.

Standard jest bardzo wysoki ze względu na remont wykonywany pod okiem profesjonalisty.

Na mieszkanie składa się: duży salon, dwie sypialnie, oddzielna otwarta kuchnia oraz łazienka.

Do mieszkania przynależy piwnica.

Mieszkanie bardzo słoneczne w spokojnej i cichej okolicy. Dostępność miejsc postojowych ogólnodostępnych przed wejściem do budynku.Nowa instalacja elektryczna oraz gazowa. Klatka schodowa po remoncie, zabezpieczona domofonem.

Dodatkowym atutem jest lokalizacja : 7 minut spacerem do centrum, 10 min do bulwaru nadmorskiego. W pobliżu szkoła, centrum handlowe , stadion , przychodnia, apteki i delikatesy. Na wyciągnięcie reki są przystanki autobusowe i peron SKM , które ułatwią komunikacje po Trójmieście.

Infrastruktura zawiera:

- Oświetlenie zewnętrzne
- Boisko
- Plac zabaw dla dzieci
- Drogi dojazdowe, chodniki
- Miejsca parkingowe naziemne

Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości.


Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom.Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zobacz również w okolicy