Kontakt

Oferta numer 3 w Gliwicach

Gliwice zobacz na mapie

178 118 PLN

Cena:
178 118,00 zł
Powierzchnia:
28,05 m2
Cena za m2:
6 350,00 zł
Rok budowy:
2019
Liczba pięter:
4
Rynek:
Pierwotny
Liczba pokoi:
1
Id oferty:
91918/3877/OMS
Opis
Nowe, przestronne i słoneczne mieszkania w otoczeniu zieleni. Ofertę tych mieszkań kierujemy przede wszystkim dla osób ceniących sobie bliskość parków a jednocześnie komfort i wygodę. To wymarzone miejsce w Gliwicach dla pragnących bliskości miasta jedynie 5 minut od centrum oraz sąsiedztwa licznych miejsc zielonych sprzyjających rekreacji i rodzinnemu wypoczynkowi.

Powstają tu nowoczesne, przestronne i słoneczne mieszkania w atrakcyjnych cenach od 164 143 zł do 367 127 zł i o najbardziej poszukiwanych metrażach - od 25,06 do 57,3 mkw (kawalerki, 2,3,4- pokojowe).

Wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane z dbałością o funkcjonalność, z możliwością ich indywidualnej aranżacji. Lokale na parterze będą posiadać tarasy, natomiast na wyższych piętrach balkony. Sprawną komunikację wewnątrz budynku zapewnią szybkie i ciche windy. Budynek uzyska dostęp do miejskiego węzła cieplnego. Dostęp do multimedialnej rozrywki jest możliwy dzięki obecności światłowodu z szybkim internetem.

Opis
• w zielonym otoczeniu parków
• 5 minut od centrum Gliwic
• codzienna wygoda dzięki bliskości sklepów i centrum handlowego
• przestronne i słoneczne mieszkania

Odległość od autobusu 100 m

Przyjdź, zobacz, zamieszkaj.


Kupując z nami zyskujesz!

Zyski:
1. Klienci kupujący u nas NIE PŁACĄ PROWIZJI.

2. Ubezpieczenie nieruchomości otrzymasz GRATIS.


Jesteśmy z Państwem od prezentacji do przekazania kluczy. Przygotujemy dokumenty do zakupu, a nasz ekspert finansowy zapewnia bezpłatną, profesjonalną obsługę w zakresie kredytowania.


Więcej informacji uzyskają Państwo w naszym biurze
PÓŁNOC Nieruchomości oddział Jastrzębie-Zdrój
ul. 1 Maja 14
44-330 Jastrzębie Zdrój

Katarzyna Rędzia, tel. 603 604 890


Więcej ofert znajdziecie Państwo pod adresem http://www.polnoc.pl/kup/?f_user_id=38267 i FACEBOOK Północ Nieruchomości Jastrzębie Zdrój

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń