Kontakt

Głogów, 3 pokoje na Starówce!!!

Głogów, ul. Długa zobacz na mapie

310 000 PLN

Cena:
310 000,00 zł
Powierzchnia:
63,64 m2
Cena za m2:
4 871,15 zł
Rok budowy:
2013
Liczba pięter:
4
Piętro:
4
Garaż/Miejsca parkingowe:
tak
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Kamienica
Liczba pokoi:
3
Typ kuchni:
Widna
Winda:
tak
Id oferty:
100014/3877/OMS
Opis
Oferuję do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie usytuowane w sercu głogowskiej Starówki. Dwupoziomowy lokal o powierzchni 54,39 mkw (powierzchnia podłogi 63,64 mkw) usytuowany jest na ul. Długiej, na czwartym piętrze nowej kamienicy na Starym Mieście.

W kamienicy znajduje się winda, co sprawia, ze lokalizacja mieszkania na ostatniej kondygnacji zapewnia właścicielom ciszę oraz spokój.

Na pierwszym poziomie znajduje się z salon, widna kuchnia, łazienka wraz z WC oraz przedpokój. Na piętro prowadzą drewniane schody. Tu znajduje się pokój oraz sypialnia.

Dwustronny układ mieszkania sprawia , że jest ono bardzo słoneczne i jasne. Z okien widać panoramę Głogowa oraz Nadodrzański Bulwar.

Nieruchomość urządzona jest nowoczesnym stylu, kuchnia wyposażona jest w meble w zabudowie stałej, które wraz ze sprzętem zadowolą każdą wymagającą Panią domu.

Ogrzewanie mieszkania i podgrzewanie wody za pomocą dwufunkcyjnego pieca gazowego.

Miesięczna opłata czynszu wynosi 315 zł i zawiera opłatę na fundusz remontowy, opłatę za zużycie zimnej wody oraz wywóz nieczystości.
Miejsce parkingowe jest dodatkowo płatne.


Oferujemy :
- bezpieczny obrót prawny nieruchomości,
- kompleksowa obsługę klienta,
- uczestniczymy w negocjacjach cenowych,
- współpracę z expertem kredytowym oraz obsługę w zakresie doboru optymalnej oferty kredytowej,
- pomoc w kompletowaniu dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy notarialnej,
- współpracę z kancelariami notarialnymi.

Jeśli zainteresowała Państwa oferta zapraszam do kontaktu i na prezentację.Kontakt:
Marzena Śledź
PÓŁNOC Nieruchomości Głogów
67-200 Głogów, ul. Grodzka 35
tel.: 797 333 594
tel. do biura: 76 834 20 85
e-mail: msledz@polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń