Kontakt

3 pokoje na Starym Mieście, II piętro

Głogów, ul. Słodowa zobacz na mapie

390 000 PLN.

Cena:
390 000,00 zł
Powierzchnia:
87,20 m2
Cena za m2:
4 472,48 zł
Rok budowy:
2001
Liczba pięter:
4
Piętro:
2
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Kamienica
Liczba pokoi:
3
Typ kuchni:
Widna
Liczba balkonów:
1
Id oferty:
102292/3877/OMS
Opis
Oferuję do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie usytuowane w sercu głogowskiej Starówki. Lokal o powierzchni 87,20 mkw usytuowany jest na ul. Słodowej, na drugim piętrze nowej kamienicy na Starym Mieście.

Mieszkanie jest dwustronne, z ekspozycję na południe i północ. Wchodząc do niego, po lewej stronie znajduje się garderoba ( 4,80 mkw), za nią duża sypialnia (19,04 mkw) . Do pokoju dziennego ( 27,86 mkw) można przejść bezpośrednio z sypialni lub z przedpokoju. Ta cześć mieszkania usytuowana jest od strony południowej. W pokoju dziennym znajduje się loggia.

Po przeciwnej stronie mieszkania znajduje się kuchnia z otwartą jadalnia (20,15 mkw) . Kuchnia wyposażona jest w meble w zabudowie stałej, łazienka jest razem z toaletą ( 5,30 mkw).

Dwustronny układ mieszkania sprawia, że mieszkanie jest bardzo przestronne i rozkładowe. Jest też ono bardzo słoneczne i jasne. Z okien widać głogowską Starówkę, a w niedalekim sąsiedztwie znajduje się Nadodrzański Bulwar.

Ogrzewanie mieszkania i podgrzewanie wody za pomocą dwufunkcyjnego pieca gazowego.

Miesięczna opłata czynszu wynosi 276 zł i zawiera opłatę za wodę, fundusz remontowy, utrzymanie części wspólnych oraz śmieci.
Dodatkowe opłaty :
- opłata za energię elektryczną oraz gaz.
- podatek od nieruchomości -68 zł /12 m-cy
- opłata za użytkowanie wieczyste -170 zł /12 m-cyOferujemy :
- bezpieczny obrót prawny nieruchomości,
- kompleksowa obsługę klienta,
- uczestniczymy w negocjacjach cenowych,
- współpracę z expertem kredytowym oraz obsługę w zakresie doboru optymalnej oferty kredytowej,
- pomoc w kompletowaniu dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy notarialnej,
- współpracę z kancelariami notarialnymi.

Jeśli zainteresowała Państwa oferta zapraszam do kontaktu i na prezentację.Kontakt:
Marzena Śledź
PÓŁNOC Nieruchomości Głogów
67-200 Głogów, ul. Grodzka 7
tel.: 797 333 594
tel. do biura: 76 834 20 85
e-mail: msledz@polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń