Kontakt

Kawaler na parterze blisko Lidla -Gołdap

Gołdap, ul. Wojska Polskiego zobacz na mapie

1 000 PLN

Cena:
1 000,00 zł
Powierzchnia:
23,00 m2
Cena za m2:
43,48 zł
Rok budowy:
1918
Liczba pięter:
3
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Kamienica
Liczba pokoi:
1
Typ kuchni:
Aneks
Piwnica:
tak
Id oferty:
10539/3877/OMW
Opis
Mieszkanie jest zadbane, w dobrym standardzie, do którego można wprowadzić się w każdej chwili.

W skład mieszkania wchodzą:

przedpokój
pokój dzienny z kuchnią
łazienka

W pobliżu mieszkania znajdują się wszystkie udogodnienia: Lidl, Szkoła Podstawowa nr 3, gimnazjum, duży parking, park i plac zabaw „Hasanka”, kościół.

Opłaty:

Czynsz 1000 zł/miesiąc + opłaty licznikowe (woda, prąd)
Kaucja zwrotna 1200 zł.

Zapraszam do kontaktu oraz obejrzenia nieruchomości.

*Powyższa oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji, nie jest ofertą w rozumieniu KC i może ulec zmianie.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń