Kontakt

Mieszkanie w domu wolnostojącym. Gowarczów.

Gowarczów, ul. Warszawska zobacz na mapie

177 000 PLN

Cena:
177 000,00 zł
Powierzchnia:
75,00 m2
Cena za m2:
2 360,00 zł
Garaż/Miejsca parkingowe:
tak
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Dom
Liczba pokoi:
3
Id oferty:
106883/3877/OMS
Opis
Biuro Nieruchomości Północ w Końskich przedstawia nową ofertę sprzedaży nieruchomości. Niesamowita okazja, dom w cenie mieszkania, 75m2 bez płacenia comiesięcznego czynszu. Zapraszamy do Gowarczowa na ulicę Warszawską. Tematem sprzedaży jest parter w wolnostojącym domu z osobnym wejściem, osobną działką i wjazdem, wyodrębniona własność- wszystko prawnie uregulowane. Jest to niezależne mieszkanie w domu jednorodzinnym o powierzchni 75m2, do niego przynależy piwnica o powierzchni 28m2 oraz garaż wolnostojący o powierzchni 35m2. Mieszkanie to trzy pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój , gotowe do zamieszkania, sprzedawane wraz z meblami. Ogromną zaletą jest lokalizacja, przy głównej ulicy w Gowarczowie. Pięknie zagospodarowana niespełna czteroarowa działka wokół domu, miejsce do grillowania z kamiennym grillem dużo zieleni, nowe ogrodzenie. Do nieruchomości podłączono media wodociąg, energię elektryczną, nowo zamontowane szambo. Możliwość podłączenia gazu ziemnego. Serdecznie zapraszamy Państwa na prezentację , za niewielką cenę można kupić swój kawałek miejsca na ziemi i nie jest to mieszkanie w bloku. Czekamy na wszystkie propozycje z Państwa strony. Serdecznie zachęcamy do kupna. Do zobaczenia w Gowarczowie.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń