Kontakt

Mieszkanie 33m2 Jabłonna ul. Marmurowa

Jabłonna, Marmurowa zobacz na mapie

245 000 PLN

Cena:
245 000,00 zł
Powierzchnia:
33,00 m2
Cena za m2:
7 424,24 zł
Rok budowy:
2007
Liczba pięter:
3
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Niski blok
Liczba pokoi:
1
Typ kuchni:
Oddzielna
Liczba tarasów:
1
Id oferty:
101055/3877/OMS
Opis
Przedstawiam Państwu mieszkanie mieszczące się w Jabłonnie przy ulicy Marmurowej.

Położone jest na parterze w trzy piętrowym bloku na cichym i spokojnym osiedlu. Składa się z pokoju wyposażonego w klimatyzację, oddzielnej i widnej kuchni z wyposażeniem, łazienki z wc, o łącznej powierzchni 33 m2. Salon z wyjściem na duży balkon. Mieszkanie zadbane, nie wymaga wkładu finansowego.

Lokal ma założoną Księgę Wieczystą. Budynkiem zarządza Wspólnota Mieszkaniowa.

Mieszkanie zlokalizowane blisko lasu w którym można spacerować lub jeździć na rowerze. Na osiedlu znajduje się plac zabaw dla dzieci. W bliskiej okolicy znajdują się sklep, komunikacja miejska skąd dojedziemy do Warszawy jak również do Legionowa.

Kupujący nie płaci prowizji.

Proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny

Norbert

tel. 739 908 506

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń