Kontakt

Rewelacyjne pół domu na parterze w Cieplicach

Jelenia Góra zobacz na mapie

450 000 PLN.

Cena:
450 000,00 zł
Powierzchnia:
75,91 m2
Cena za m2:
6 323,28 zł
Rok budowy:
1938
Liczba pięter:
2
Piętro:
1
Garaż/Miejsca parkingowe:
tak
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Dom
Liczba pokoi:
3
Typ kuchni:
Oddzielna
Id oferty:
107582/3877/OMS
Opis
PÓŁNOC Nieruchomości prezentuje Państwu niezwykle urokliwe mieszkania w Cieplicach Zdrój z kapitalnym kaskadowym ogrodem z widokiem na góry.
Nieruchomość stanowi połowę domu dwurodzinnego usytuowana jest na parterze. Mieszkanie zajmuje cały parter w kamienicy i posiada osobne wejście bezpośrednio z ogrodu.

LOKALIZACJA
Spokojna i cicha część Cieplic z zabudową niewielkich kamienic. W okolicy sklepy i punkty usługowe ale i las.
Położenie na wzniesieniu z kaskadowym ogrodem z którego widać Śnieżne Kotły i nie tylko. Miejsce daje możliwość wypoczynku, przebywania w okolicy natury z ciszą w tle.

MIESZKANIE
Mieszkanie to parter przedwojennej kamienicy. W budynku znajdują się 2 mieszkania tym samym nie ma zawiązanej wspólnoty i mieszkanie jest bezczynszowe.
Budynek jest ogrodzony a na podjeździe jest miejsce do parkowania, dostaniemy się tam otwierając automatyczną bramę.
Wchodząc do domu zaczynamy od wiatrołapu całkiem obszernego dającego komfort przechowywania np. okryc wierzchnich nie wchodząc do mieszkania.
Zwiedzanie zaczynamy od pokoju, który jest przejściowy, ale ma aż 12,75 m2 i można go podzielić tworząc przedłużenie przedpokoju do którego wchodzimy wprost z tego pokoju.
Po lewej stronie mamy obszerną i klimatyczną sypialnie z pięknym dużym oknem- metraż 16,8 m2.
Po prawej stronie wchodzimy do kolejnej części przedpokoju z której po prawej mamy dużą, widną i oddzielną kuchnię. Metraż 13,6 m2. Wyposażenie kuchni i meble zostają na wyposażeniu mieszkania.
Na wprost znajduje się duża łazienka z WC i wanną. W łazience znajduje się okno.
Po lewej mamy przestrzenny salon o metrażu 23,2 m2. Można go dowolnie aranżować wydzielając strefy telewizyjne, jadalniane, czy gabinetowe itp. Możliwości przy tym metrażu jest wiele.
Z mieszkania wchodzimy bezpośrednio do ogromnej piwnicy, która znajduje się bezpośrednio pod mieszkaniem i ma aż 42 m2, to tutaj znajduje się też nowoczesny piec na pellet z zasobnikiem.

OGRÓD
Mieszkanie daje poczucie, że mieszkamy w domu, z niego dostajemy sie do kaskadowego ogrodu, z którego są naprawdę przepiękne widoki, tutaj można się wyciszyć i kontemplując popijać kawę czy grillować z przyjaciółmi. Działka ma 578 m2.

Powierzchnia łączna całej nieruchomości to 144 m2.

Mieszkanie urządzone ze smakiem i pomysłem, wykorzystuje atrybuty kamienicy dając np. możliwość odtworzenia oryginalnych podłóg, które są ukryte pod panelami.
Właściciel lubi drewniane wykończenia i jest ich w mieszkaniu sporo nadają mu tym samym ciekawego klimatu.
Bez wątpienia można powiedzieć , iż mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia.

Zapraszam serdecznie na prezentacje miejsce bardzo interesujące.

Agnieszka Stawarz
numer licencji 27099
mobile 780 000 773

plac Wyszyńskiego 33/1, 58-500 Jelenia Góra

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń