Kontakt

Piękny apartament z widokiem na góry.

Jelenia Góra zobacz na mapie

510 000 PLN

Cena:
510 000,00 zł
Powierzchnia:
59,00 m2
Cena za m2:
8 644,00 zł
Liczba pięter:
3
Piętro:
3
Garaż/Miejsca parkingowe:
tak
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Budynek apartamentowy
Liczba pokoi:
3
Typ kuchni:
Aneks
Winda:
tak
Id oferty:
106044/3877/OMS
Opis
Północ Nieruchomości prezentuje Państwu wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie z dużym tarasem, z którego roztacza się widok na Karkonosze.

Mieszkanie usytuowane jest na trzecim, ostatnim piętrze nowego apartamentowca, zlokalizowanego w Cieplicach Śląskich - Zdrój.

Prace wykończeniowe przy użyciu materiałów najwyższej jakości, zapewniają mu wysoki standard.
Ogrzewanie centralne, miejskie, w łazience ogrzewanie podłogowe.

Mieszkanie składa się z dużego salonu z wyjściem na taras i aneksem kuchennym.
W skład mieszkania wchodzą również dwa pokoje z niezależnym wejściem, z obszernego przedpokoju, umożliwiającego niezależny dostęp do wszystkich pomieszczeń.

Zestawienie pomieszczeń :

Salon z aneksem kuchennym - 25.37 m²
Przedpokój - 7.81 m²
Pokój - 10.48 m²
Pokój - 9.45 m²
Łazienka / WC - 5.15 m²Jako osoba odpowiedzialna za sprzedaż tego niezwykle pięknego apartamentu, zapraszam Państwa na prezentację.
Więcej informacji, będzie mi bardzo miło udzielić Państwu, podczas naszego spotkania.
Zachęcam do kontaktu

Irena Konopka
Doradca ds. nieruchomości
Licencja Północ Nieruchomości
Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC.

Udzielamy pomocy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń