Kontakt

Kapitalne M3 w TOP-owej lokalizacji Zabobrze II

Jelenia Góra zobacz na mapie

376 000 PLN

Cena:
376 000,00 zł
Powierzchnia:
68,50 m2
Cena za m2:
5 489,05 zł
Rok budowy:
1990
Liczba pięter:
10
Piętro:
3
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Wysoki blok
Liczba pokoi:
3
Typ kuchni:
Oddzielna
Winda:
tak
Id oferty:
106312/3877/OMS
Opis
Taka okazja nie trafia się często!

Jeśli szukasz mieszkania do którego wchodzisz ze swoimi melbami, pomysłami na aranżacje, ale nie musisz kłaść gładzi, zrywać podłóg czy na wejściu remontować łazienki- to to mieszkanie jest dla Ciebie.

TYLKO U NAS: Dla zainteresowanych mamy projekt aranżacji i wykończenia wnętrza.

PÓŁNOC Nieruchomości Jelenia Góra, prezentuje mieszkanie rozkładowe w topowej dzielnicy Jeleniej Góry.

Mieszkanie znajduje się na ulicy Noskowskiego z widokami od strony wzgórza Dziwiszowskiego z jednej strony i z drugiej na wewnętrzne, obszerne, zielone podwórko z placem zabaw dla dzieci..

Mieszkanie w budynku z lat 90-ych, przeszło remont w 2019 roku i w tej chwili nadaje się do własnej aranżacji. W budynku jest winda z poziomu zero, a mieszkanie znajduje się na piętrze 3.

Układ mieszkania jest dwustronny, w mieszkaniu mamy:
- kuchnię z oknem o metrażu ca 7,2 m2
- pokój dzienny z balkonem francuskim idealny na sypialnie 11,6m2
- pokój dzienny na tą samą stronę co w/w sypialnia z oknem, idealny dla dziecka, czy gabinet, pokój do pracy zdalnej:) 9,5m2
- obszerny salon po drugiej stronie mieszkania z dużym nasłonecznionym balkonem ca 26m2
- przedpokój z przygotowanymi wnękami idealnie nadającymi się na szafy w zabudowie
- łazienkę z prysznicem i osobnym WC
- przy drzwiach wejściowych na korytarzu znajduje się schowek przypisany tylko do mieszkania- kapitalny na odkurzacze, szczotki czy mopy- słowem rzeczy, które w mieszkaniu zawsze zawadzają
- piwnica 3 m2

Okna są z PCV, do wykończenia parapetami wg uznania, kuchnia jest przygotowana pod umeblowanie wg własnego pomysłu, mieszkanie czeka na nowego właściciela od zaraz.

Zapraszam na prezentacje , bo na prawdę warto.

Mieszkanie po dodaniu kolorów , mebli, życia będzie piękne i funkcjonalne.

Agnieszka Stawarz
mobile: 780 000 773
astawarz@polnoc.pl

Zapewniamy profesjonalne doradztwo finansowe czy wsparcie w uzyskaniu finansowania zarówno dla osób fizycznych jak i firm.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.
Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń