Kontakt

Oferta numer 15 w Katowicach

Katowice

176 778 PLN

Cena:
176 778,00 zł
Powierzchnia:
25,62 m2
Cena za m2:
6 900,00 zł
Rok budowy:
2019
Liczba pięter:
5
Piętro:
2
Rynek:
Pierwotny
Liczba pokoi:
1
Id oferty:
91941/3877/OMS
Opis
Ofertę tych mieszkań kierujemy przede wszystkim dla osób ceniących sobie komfort i wygodę. To wymarzone miejsce w Katowicach dla pragnących bliskości centrum miasta oraz sąsiedztwa licznych miejsc zielonych sprzyjających rekreacji i rodzinnemu wypoczynkowi.

Powstają tu nowoczesne i funkcjonalne mieszkania atrakcyjne cenowo od 211 416 zł do 395 142 zł o najbardziej poszukiwanych metrażach - od 30,64 do 59,87 mkw (kawalerki, 2,3,4- pokojowe) a wszystko to w kameralnych budynkach.

Dzięki przemyślanej koncepcji mieszkania dają możliwość dowolnej aranżacji wnętrz. Lokale na parterze posiadają przestronne tarasy, natomiast mieszkania na piętrach obszerne balkony. Wygodne parkowanie zapewnią miejsca postojowe zaprojektowane w garażach podziemnych oraz na terenie osiedla. Łatwe poruszanie w budynku umożliwią szybkie i ciche windy. Otoczenie osiedla zostanie zagospodarowane zielenią i elementami małej architektury. Zaplanowano również miejsce zabaw dla najmłodszych lokatorów.
Opis
• komfortowe mieszkania w sąsiedztwie parku i licznych miejsc rekreacji
• 10 minut od Śródmieścia
• kameralne budynki

Odległość od autobusu 300 m

Odległość od tramwaju 1km

Przyjdź, zobacz, zamieszkaj.


Kupując z nami zyskujesz!

Zyski:
1. Klienci kupujący u nas NIE PŁACĄ PROWIZJI.

2. Ubezpieczenie nieruchomości otrzymasz GRATIS.


Jesteśmy z Państwem od prezentacji do przekazania kluczy. Przygotujemy dokumenty do zakupu, a nasz ekspert finansowy zapewnia bezpłatną, profesjonalną obsługę w zakresie kredytowania.


Więcej informacji uzyskają Państwo w naszym biurze
PÓŁNOC Nieruchomości oddział Jastrzębie-Zdrój
ul. 1 Maja 14
44-330 Jastrzębie Zdrój

Katarzyna Rędzia, tel. 603 604 890


Więcej ofert znajdziecie Państwo pod adresem http://www.polnoc.pl/kup/?f_user_id=38267 i FACEBOOK Północ Nieruchomości Jastrzębie Zdrój

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń