Kontakt

Zamieszkaj/Inwestuj na Dolnym Tysiącleciu

Katowice, Tysiąclecia zobacz na mapie

299 000 PLN

Cena:
299 000,00 zł
Powierzchnia:
37,17 m2
Cena za m2:
8 044,12 zł
Liczba pięter:
11
Piętro:
2
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Wysoki blok
Liczba pokoi:
2
Typ kuchni:
Otwarta
Liczba balkonów:
1
Winda:
tak
Piwnica:
tak
Id oferty:
95018/3877/OMS
Opis
Zainwestuj na Tysiącleciu.

Mieszkanie z umową najmu do końca października 2020.

Polecam na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w bloku na drugim piętrze przy ul. Tysiąclecia w Katowicach, Dolne Tysiąclecie.

Mieszkanie składa się z salonu i sypialni, otwartej kuchni oraz łazienki z prysznicem. Atutem jest duży balkon, na który wychodzimy z obydwu pokoi. Do mieszkania przynależy również piwnica. Właściciel ma możliwość korzystania z suszarni, która znajduje się na piętrze.
Mieszkanie posiada dobry układ do własnej aranżacji, jest jasne z oknami PCV skierowanymi w kierunku zachodnim, z widokiem na skwer z drzewami.

Lokal wyremontowany w 2019 roku.

Ogrzewanie lokalu i wody - miejskie
Czynsz: ok. 430 zł z funduszem remontowym

Dużym atutem jest dostępność wielu miejsc parkingowych.

Spokojna i zielona okolica, bardzo dobrze skomunikowana z centrum Katowic, jak również z pozostałymi miastami aglomeracji śląskiej. Szybki wjazd na A4, drogę średnicową oraz DK79.
W pobliżu wiele miejsc pozwalających aktywnie spędzać czas ( m.in. Park Śląski, ZOO, wesołe miasteczko, liczne tereny zielone). W niedalekiej odległości znajduje się CH Silesia, punkty użyteczności publicznej, sklepy, siłownie, kino.

Stan prawny: odrębna własność z KW - bez obciążeń.

Jesteśmy z Państwem od prezentacji do przekazania kluczy. Przygotujemy dokumenty do zakupu, a nasz ekspert finansowy zapewnia bezpłatną, profesjonalną obsługę w zakresie kredytowania.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację.

Katarzyna Suwalska, tel. 533 330 730
Nr licencji 24183.
PÓŁNOC Nieruchomości
Tychy, ul. Barona 30 lok.402

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń