Kontakt

Luksusowe,zielone osiedle "Park Bażantów" Katowice

Katowice, ul. Bażantów zobacz na mapie

258 375 PLN

Cena:
258 375,00 zł
Powierzchnia:
34,45 m2
Cena za m2:
7 500,00 zł
Rok budowy:
2020
Liczba pięter:
4
Garaż/Miejsca parkingowe:
tak
Liczba miejsc parkingowych podziemnych:
60
Rynek:
Pierwotny
Rodzaj budynku:
Budynek apartamentowy
Liczba pokoi:
1
Liczba miejsc parkingowych podziemnych:
60
Typ kuchni:
Aneks
Liczba tarasów:
8
Ogród:
tak
Winda:
tak
Komórka:
tak
Id oferty:
87953/3877/OMS
Opis

Wyjątkowe, ciche i luksusowe osiedle "Park Bażantów" usytuowane jest na granicy południowych dzielnic Katowic : Piotrowic/Ochojca i Podlesia - najbardziej zielonych dzielnic Katowic.

Cechy osiedla:
*ciekawa architektura
*pożądana lokalizacja
*bliskość infrastruktury handlowo-usługowej
*ogrzewanie miejskie podłogowe
* wysoki standard wykończenia i oraz
* wyjątkowo duże balkony/tarasy

Kupujący NIE PŁACI PROWIZJI ANI PODATKU PCC !!

Osiedle składa się z 2 apartamentowców w których oferujemy mieszkania jedno, ,dwu , trzy i czteropokojowe na pięciu różnych poziomach ( -1 garaż podziemny do 4 piętra ) o różnych układach i metrażach , od 35m2 do 102m2 w cenie od 258.375 zł do 867.170 zł brutto.

Każdy apartament posiada balkon, taras lub ogród.
Dostępne są miejsca postojowe podziemne, jak również na terenie inwestycji miejsca naziemne .
Osiedle otaczają skwery z oryginalną zielenią, alejki spacerowe oraz plac zabaw.

Lokalizacja osiedla umożliwia wygodny dojazd do trasy S-81 w kierunku Wisły, S-86 w kierunku Bielska-Białej, jak również w stronę Krakowa, Wrocławia czy Warszawy.
W pobliżu znajdują się też przystanki autobusowe zapewniające bezpośrednią komunikację z Centrum miasta oraz w kierunku Tychów czy Mikołowa.

W niedalekim sąsiedztwie znajdują się: Centrum Sportowe, Centrum Handlowe, Delikatesy Piotr i Paweł, Centrum Medyczne, apteka, a także Senior Residence, i Wyższa Szkoła Handlowa,Zespół budynków dydaktyczno-sportowych obejmujący między innymi szkołę podstawową i gimnazjum prowadzone przez Zakon Pijarów, przedszkole oraz szkołę językową.

Sprzedaż ruszyła !

Zapraszamy do kontaktu i prezentacji .
Małgorzata
tel: 501 728 867
e-mail: mkubulus@polnoc.pl


Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC.
Współpracujemy z rzeczoznawcami majątkowymi , doradcami kredytowymi i towarzystwami ubezpieczeniowymi -
Kupując u nas otrzymasz duże rabaty na opłaty notarialne, uzyskasz kredyt na atrakcyjnych warunkach i tanio ubezpieczysz nieruchomość.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń