Kontakt

Mieszkania dla pracowników lub cały budynek

Katowice, ul. Stanisława Małachowskiego zobacz na mapie

5 880 PLN

Cena:
5 880,00 zł
Powierzchnia:
60,32 m2
Cena za m2:
97,48 zł
Rok budowy:
1957
Liczba pięter:
1
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Niski blok
Liczba pokoi:
2
Liczba miejsc parkingowych naziemnych:
5
Typ kuchni:
Otwarta
Ogród:
tak
Piwnica:
tak
Komórka:
tak
Id oferty:
9935/3877/OMW
Opis
Oferujemy dla pracowników lub osób szukających wynajmu krótkoterminowego dwa duże mieszkania dla 22 osób łącznie w atrakcyjnej dzielnicy Katowic w Piotrowicach.

Aktualnie do wyboru są dwa wyposażone mieszkania w jednej części budynku z wejściem od strony ulicy a docelowo będą jeszcze dwa mieszkania w drugiej części budynku z wejściem od strony posesji.

*Pierwsze mieszkanie na parterze o powierzchni 60,32 m2 posiada 2 pokoje z łózkami piętrowymi i pomieści 12 osób.

*Drugie mieszkanie na I piętrze o powierzchni 55,25 m2 posiada 3 pokoje z łóżkami, zarówno piętrowymi jak i pojedynczymi, a jest przeznaczone dla 10 osób.

Druga część budynku z osobnym wejściem , gdzie znajdują się jeszcze dwa mieszkania dla 20 osób łącznie jest w trakcie remontu czyli docelowo cały budynek może być oddany do wynajmu.

Budynek jest zlokalizowany na działce o powierzchni 531 m2 z wydzielonym placem wewnętrznym, z ciągiem komunikacji oraz miejscami postojowymi. Teren jest ogrodzony z bramą wjazdową i furtką.

Rozkład mieszkań gotowych do wynajmu :

PARTER
Mieszkanie nr 4:
– przedpokój+garderoba 9,03 m2
– toaleta 1,36 m2
– łazienka 4,15 m2
– przedpokój 3,18 m2
– kuchnia 3,69 m2
– pokój 22,44 m2
– pokój 16,47 m2
_________________________________________
Razem: 60,32 m2

PIĘTRO 1
Mieszkanie nr 5:
– przedpokój 3,74 m2
– pokój 8,81 m2
– pokój 9,37 m2
– aneks kuchenny 4,73 m2
– pokój 19,37 m2
– przedpokój 9,23 m2
______________________________________________________
Razem: 55,25 m2

Budynek:
Łączna powierzchnia użytkowa 319,74 m2 ,podpiwniczony w pełni ,elewacja budynku z tynku strukturalnego, ocieplona, wewnętrzne - tynki cementowo-wapienne wraz z farbą emulsyjną.
Podłogi i posadzki pokryte płytkami ceramicznymi, panelami podłogowymi.
Schody oraz korytarz pokryte lastrico. Stolarka okienna PCV, w części technicznej stolarka aluminiowa .
Do użytku wspólnego w podpiwniczeniu – pralnia.
Budynek posiada instalacje: c.o. zasilaną z kotła olejowego (kotłownia usytuowana w segmencie B), wod-kan, elektroenergetyczną, gazową, odgromową, oraz instalacje teletechniczne.
Budynek posiada kodowane wejścia zewnętrzne.

Opłaty :
Czynsz do negocjacji !!!
Kwota ostatecznego czynszu zależna jest od liczby osób wynajmujących - im większa liczba osób tym niższa opłata czynszu za 1 osobę .
Dodatkowo do kwoty czynszu dochodzi opłata za media - rozliczana proporcjonalnie do ilości i metrażu wynajmowanego mieszkania.
Kaucja zwrotna w wysokości jednego czynszu miesięcznego.

Lokalizacja :
W pobliżu główna ulica Kościuszki z wyjazdem do centrum Katowic oraz w drugą stronę tj w kierunku Mikołowa, Tychów ,Łazisk i Ustronia/Wisły.
Przychodnia medyczna około 800 m, Szpital kliniczny ok. 1,5 km , w pobliżu sklepy, restauracje, apteki, piekarnie i galeria handlowa.
Zarazem około 1km znajduje się Park i tereny zielone w innej dzielnicy Katowic - Ligota .
W sąsiedztwie ok. 700 m znajduje się uczelnia wyższa GWSH a także duży zakład produkcyjny FAMUR SA.
Przystanek autobusowy w oddaleniu 300 m.

Zapraszamy do kontaktu !!

Małgorzata tel: 501 728 867
email: mkubulus@polnoc.pl
lub
Irena tel. 733 655 292
email: iszczachor@polnoc.pl

Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC.
Współpracujemy z rzeczoznawcami majątkowymi , doradcami kredytowymi i towarzystwami ubezpieczeniowymi -
Kupując u nas otrzymasz duże rabaty na opłaty notarialne, uzyskasz bez prowizji kredyt na atrakcyjnych warunkach i tanio ubezpieczysz nieruchomość.Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń