Kontakt

Mieszkanie – Końskie, ul. Niepodległości

Końskie, ul. Niepodległości zobacz na mapie

219 000 PLN.

Cena:
219 000,00 zł
Powierzchnia:
59,00 m2
Cena za m2:
3 711,86 zł
Piętro:
4
Rynek:
Wtórny
Liczba pokoi:
3
Id oferty:
90805/3877/OMS
Opis
Nadchodząca, budząca się do życia wiosna to najlepszy czas na zmiany, dlatego też Biuro Nieruchomości Północ w Końskich zachęca do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu trzypokojowego, rozkładowego, kuchnia, łazienka, korytarz, balkon loggia, okna wychodzące na dwie strony, po generalnym remoncie (wysoki standard wykończenia ), przynależy do niego duża piwnica. Sprzedawany jest wraz z umeblowaniem, gotowy do zamieszkania. Bardzo dobra lokalizacja, blisko centrum.
Drodzy Państwo, jeżeli szukacie wymarzonego mieszkania to ta oferta jest dla was. Nasze Biuro z ogromną przyjemnością pośredniczy w tej sprzedaży i bardzo serdecznie zaprasza państwa na prezentację i zachęca do kupna. Podana cena podlega negocjacji.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń