Kontakt

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ ul. Morelowa KRAKÓW

Wola Justowska, ul. Morelowa zobacz na mapie

700 000 PLN

Cena:
700 000,00 zł
Powierzchnia:
68,50 m2
Cena za m2:
10 218,98 zł
Rok budowy:
2008
Liczba pięter:
4
Piętro:
1
Garaż/Miejsca parkingowe:
tak
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Dom wielolokalowy
Liczba pokoi:
3
Liczba miejsc parkingowych naziemnych:
2
Typ kuchni:
Aneks
Liczba tarasów:
1
Komórka:
tak
Id oferty:
100376/3877/OMS
Opis
MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ 68,5 m kw ul. Morelowa KRAKÓW, Wola Justowska.

Prezentujemy w swojej ofercie mieszkanie na sprzedaż przy ul. Morelowej w Krakowie.
Mieszkanie w domu wielorodzinnym 4-kondygnacyjnego budynku, ustawne, salon z otwartą kuchnią, wyjściem na taras i widokiem na ogród.

CO SPRZEDAJEMY?
Mieszkanie o powierzchni 68,5 m² położone na parterze w budynku wielorodzinnym.

GDZIE ZNAJDUJE SIĘ MIESZKANIE?
Przy ulicy Morelowej w Krakowie. Dzielnica Wola Justowska.

JAKI JEST STANDARD?
Standard mieszkania bardzo dobry, podłoga deska jesionowa, w łazience oraz na podłodze w kuchni i przedpokoju kamień- trawertyn.

ILE POSIADA POMIESZCZEŃ?
Składa się z trzech pokoi w tym pokoju z aneksem kuchennym. Aneks kuchenny zabudowany wyposażony w lodówkę, zmywarkę, okap, piekarnik i płytę indukcyjną. Łazienka wyposażona w wannę oraz prysznic, dwie umywalki, toaletę.

CZY SĄ UDOGODNIENIA?
Przynależy taras 13m² do wyłącznego korzystania z widokiem na ogród, komórka lokatorska współdzielona oraz dwa miejsca parkingowe w tym jedno pod zadaszona wiatą, przestrzeń do przechowywania rowerów oraz wózków.
Wystawa okien: pn, pd, zach

ILE WYNOSI CZYNSZ?
Mieszkanie bez czynszu administracyjnego, fundusz remontowy na poziomie 200 zł/mies. Ogrzewanie piec gazowy (gwarancja).

CO ZNAJDUJE SIĘ W NAJBLIŻSZYM OTOCZENIU?
Mieszkanie znajduje się w zacisznym miejscu, w pobliżu Parku Decjusza - dzielnicy Wola Justowska o dobrze rozwiniętej infrastrukturze komunikacyjnej a jednocześnie w w pobliżu centrum miasta.

Zapraszam na prezentację oraz po więcej informacji.

Izabela Michalska
Doradca ds. Nieruchomości
501-160-677
imichalska@polnoc.pl
PÓŁNOC Nieruchomości Sp. z.o.o.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń