Kontakt

Mieszkanie – Kruszyn, ul. Lipowa

Kruszyn, ul. Lipowa zobacz na mapie

1 200 PLN

Cena:
1 200,00 zł
Powierzchnia:
60,00 m2
Cena za m2:
20,00 zł
Rok budowy:
1750
Liczba pięter:
1
Rynek:
Wtórny
Liczba pokoi:
2
Id oferty:
10473/3877/OMW
Opis
Północ Nieruchomości oferuje do najmu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 położone na parterze budynku w Kruszynie.

Do dyspozycji najemcy:
- dwa ustawne pokoje,
- w pełni wyposażona kuchnia,
- łazienka z prysznicem.

Mieszkanie jest słoneczne i jasne, gotowe do zamieszkania. Lokal ogrzewany jest za pomocą pieca gazowego.

Kruszyn jest dobrze skomunikowany z Bolesławcem. W miejscowości znajdują się sklepy, szkoła oraz boisko sportowe, a także ścieżka pieszo - rowerowa.

Zapraszam na prezentację!

Kontakt: Sylwester Paluch, tel. 883356 475, email: spaluch@polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń