Kontakt

Piękne i słoneczne 3 pokojowe z balkonem

Legnica

349 000 PLN

Cena:
349 000,00 zł
Powierzchnia:
74,24 m2
Cena za m2:
4 700,97 zł
Rok budowy:
1908
Liczba pięter:
4
Piętro:
3
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Kamienica
Liczba pokoi:
3
Typ kuchni:
Widna
Liczba balkonów:
1
Piwnica:
tak
Komórka:
tak
Id oferty:
100758/3877/OMS
Opis
Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego i słonecznego mieszkania.

Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Legnicy, co sprawia, że jest to oferta szczególnie warta uwagi. Mieszkanie składa się z:
- słonecznego pokoju dziennego
- ustawnej sypialni
- mniejszego pokoju
- kuchni
- łazienki
- przedpokoju
- balkonu
Rozwiązania zastosowane w mieszkaniu pozwalają na stworzenie pokoi o niezależnych wejściach. Natomiast oryginalne ościeżnice oraz drewniane dodatki sprawiają, że jest to niezwykle stylowa i klimatyczna nieruchomość.

Do mieszkania przynależy nie tylko piwnica, ale również komórka lokatorska na strychu. Kamienica, w której znajduje się mieszkanie jest odnowiona i bardzo zadbana, a w ciągu ostatnich dwóch lat został przeprowadzony remont dachu.
* w cenę wliczone jest także umeblowanie

Usytuowanie nieruchomości, a także jej stan techniczny sprawiają, że jest to bardzo interesująca oferta. Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami ogłoszenia oraz umówienia się na prezentację.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń