Kontakt

Piękne 2 pokojowe z antresolą

Legnica zobacz na mapie

335 000 PLN

Cena:
335 000,00 zł
Powierzchnia:
55,00 m2
Cena za m2:
6 090,91 zł
Rok budowy:
1920
Liczba pięter:
4
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Kamienica
Liczba pokoi:
2
Typ kuchni:
Aneks
Id oferty:
100964/3877/OMS
Opis
Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży pięknego mieszkania, świeżo po remoncie - wysoki standard.

Nieruchomość zlokalizowana jest niemalże w ścisłym centrum miasta, na ulicy Senatorskiej. Natomiast nowoczesny styl i rozwiązania zastosowane w mieszkaniu sprawiają, że jest to niezwykle atrakcyjne wnętrze o wysokim standardzie. Co więcej, tutaj każdy szczegół jest dokładnie przemyślany i zaprojektowany, a samo mieszkanie składa się z:
- pokoju dziennego z aneksem kuchennym
- łazienki
- sypialni z antresolą o wymiarach 8m2
łącznie jest to 63 m2 powierzchni użytkowej, która została poddana generalnemu remontowi, zakończonemu w pierwszej połowie 2020r.

Mieszkanie jest umeblowane i gotowe do zamieszkania. Natomiast wysoka jakość materiałów oraz sprzętu AGD pozwala na utrzymanie komfortu funkcjonowania. Niskie koszty utrzymania sprawiają, że nieruchomość jest zatem idealna zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.

* udogodnienia:
- alarm
- klimatyzacja - jedna dla pokoju dziennego oraz osobna dla pokoju z antresolą,
- rolety antywłamaniowe, sterowane pilotem
- zabudowa kuchni oraz pojemne szafy wnękowe wykonane na zamówienie
- pełne wyposażenie AGD wraz z pralką i suszarką
- ogrzewanie elektryczne - wysokiej jakości piec dwufunkcyjny - na gwarancji

Serdecznie zachęcam do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz umówienia się na prezentację

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń