Kontakt

Przytulne, 2pokojowe. Doskonała lokalizacja

Legnica

1 100 PLN

Cena:
1 100,00 zł
Powierzchnia:
30,00 m2
Cena za m2:
36,67 zł
Rok budowy:
1982
Liczba pięter:
4
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Niski blok
Liczba pokoi:
2
Typ kuchni:
Otwarta
Id oferty:
10691/3877/OMW
Opis
Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 2 pokojowego zlokalizowanego na parterze niskiego bloku, skąd do parku jest zaledwie kilkanaście kroków.

Mieszkanie składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią, sypialni, łazienki wyposażonej w kabinę prysznicową oraz przedpokoju, na którym znajduje się pojemna szafa wnękowa.
Mieszkanie jest częściowo umeblowane (w tym także wyposażona kuchnia wraz ze sprzętem AGD).

*atuty mieszkania:
ogrzewanie miejskie
telewizja kablowa
blok po termomodernizacji oraz remoncie klatki schodowej
miejsce parkingowe - ogólnodostępny parking pod blokiem
okolica jest niezwykle przyjemna i wygodna - blisko parku miejskiego, niedaleko sklepy, przedszkole, szkoły,

* koszt najmu : 1100zł + 220zł czynsz administracyjny + media wg zużycia
* kaucja 2200zł
* dostępne od ręki

Serdecznie zachęcam do kontaktu i umówienia się na prezentacjęNiniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń