Kontakt

Słoneczne 2 pokojowe z balkonem, Tarninów

Legnica

210 000 PLN

Cena:
210 000,00 zł
Powierzchnia:
48,00 m2
Cena za m2:
4 375,00 zł
Rok budowy:
1920
Liczba pięter:
4
Piętro:
2
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Kamienica
Liczba pokoi:
2
Typ kuchni:
Widna
Piwnica:
tak
Id oferty:
102592/3877/OMS
Opis
Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na legnickim Tarninowie.

Nieruchomość o metrażu 50m2 składa się z:
- pokoju dziennego
- sypialni z wyjściem na balkon
- kuchni
- łazienki połączonej z toaletą
- przedpokoju
do mieszkania przynależy także piwnica, od strony podwórka zapewnione są miejsca parkingowe wyłącznie dla lokatorów kamienicy.
Lokalizacja nieruchomości jest bardzo dobra zarówno pod kątem komunikacyjnym, jak również nasłonecznienia - wystawa okien północ/południe.

Mieszkanie częściowo po remoncie - wymieniono instalacje elektryczne, położono gładzie oraz obniżono sufit w pomieszczeniu, które może pełnić rolę sypialni. Nieruchomość wymaga dokończenia prac remontowych - podłączenie ogrzewania - procedura uzyskania zgody na ogrzewanie gazowe - w trakcie. Piec kaflowy pozostawiono celowo do czasu zakończenia remontu. Szczegóły dotyczące przeprowadzonych prac - do omówienia.
Mieszkanie ma ogromny potencjał. Powierzchnia i układ pomieszczeń umożliwiają zrobienie niezależnych pokoi oraz oddzielnej toalety i łazienki bez straty na komforcie użytkowania. Czynsz administracyjny 237zł.

Serdecznie zachęcam do kontaktu, zapoznania się ze szczegółami oferty oraz umówienia się na prezentację

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń