Kontakt

2 pokojowe w centrum miasta

Stare Miasto

192 000 PLN

Cena:
192 000,00 zł
Powierzchnia:
63,94 m2
Cena za m2:
3 002,82 zł
Rok budowy:
1932
Liczba pięter:
4
Piętro:
3
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Kamienica
Liczba pokoi:
2
Typ kuchni:
Widna
Piwnica:
tak
Id oferty:
100237/3877/OMS
Opis
Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na trzecim piętrze kamienicy w centrum miasta.

Nieruchomość jest jasna i słoneczna. Pokoje obecnie ozdobione oryginalną sztukaterią, po renowacji z pewnością podkreślą styl pomieszczeń. Mieszkanie przeznaczone do własnej aranżacji, wymagające przeprowadzenia kapitalnego remontu. Obecnie składa się z:
-> 2 dużych pokoi,
-> garderoby,
-> widnej kuchni
-> łazienki
-> przedpokoju
do mieszkania przynależy także piwnica o wymiarach 14,15m2.

dodatkowe informacje:
- toaleta znajduje się na piętrze - istnieje możliwość poprowadzenia instalacji wewnątrz nieruchomości
- ogrzewanie węglowe
- typ okien - drewniane

Nieruchomość posiada duży potencjał z uwagi na rozkład pomieszczeń, dlatego też nowa aranżacja wnętrza może zagwarantować wysoki komfort użytkowania mieszkania.

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą oraz umówienia się na prezentację

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń