Kontakt

Mieszkanie Lubartów/ 2 pokoje plus kuchnia/

Lubartów, ul. 3 Maja zobacz na mapie

299 000 PLN

Cena:
299 000,00 zł
Powierzchnia:
45,06 m2
Cena za m2:
6 635,60 zł
Liczba pięter:
4
Piętro:
3
Garaż/Miejsca parkingowe:
tak
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Niski blok
Liczba pokoi:
2
Typ kuchni:
Oddzielna
Id oferty:
119003/3877/OMS
Opis
Ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Lubartowie:

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Lubartowie. Nieruchomość o powierzchni 45.06 metra kwadratowego składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz balkonu z widokiem na urokliwy, zielony skwer.

Dostępne miejsca parkingowe, znajdujące się za szlabanem, są wyłącznie do dyspozycji mieszkańców.

Mieszkanie, które prezentujemy, jest w korzystnej cenie i idealne do adaptacji według własnych potrzeb i preferencji.

Lokalizacja nieruchomości jest atutem, ponieważ Lubartów to miasto dynamicznie rozwijające się, a obecność licznych zakładów produkcyjnych generuje zapotrzebowanie na mieszkania, zarówno do wynajmu, jak i do własnego użytku.

Dzięki bliskiej odległości od centrum miasta, mieszkanie stanowi wygodną bazę zarówno dla aktywnych zawodowo, jak i osób ceniących dostęp do miejskich udogodnień.

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą lub chciałbyś uzyskać więcej informacji, zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz umówimy się na prezentację nieruchomości. Zapraszamy do odkrywania potencjału tego wyjątkowego mieszkania w Lubartowie.

Marlena Barańska 
729 965 966
mbaranska@polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń