Kontakt

PRZESTRONNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE W CENTRUM LUBINA

Lubin, Tadeusza Kościuszki zobacz na mapie

179 900 PLN

Cena:
179 900,00 zł
Powierzchnia:
52,00 m2
Cena za m2:
3 459,62 zł
Rok budowy:
1960
Liczba pięter:
1
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Kamienica
Liczba pokoi:
2
Typ kuchni:
Widna
Piwnica:
tak
Id oferty:
101047/3877/OMS
Opis
Oferuję na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem, nadające się do remontu. Pozwala to nabywcy na wprowadzenie zmian dopasowanych do jego gustu i potrzeb.

Mieszkanie o pow. 52 m.kw. położone jest na wysokim parterze w kamienicy, znajdującej się w centrum Lubina, składa się z:

- dużego pokoju (21,14 m.kw.);
- pokoju (14,09 m.kw.)
- łazienki z WC (3,76 m.kw.);
- przedpokoju (6,75 m.kw.);
- widnej kuchni (5,81 m.kw.)

Kamienica przeszła remont w 2018r. w tym czasie ocieplono kamienicę oraz wymieniono dach.

Instalacje elektryczne, kanalizacyjne i wodociągowe nadają się do wymiany.

Duże okna PCV, z ekspozycją na trzy strony północny-zachód/północny wschód/południowy zachód.

Mieszkanie posiada ogrzewanie miejskie, natomiast podgrzewanie wody odbywa się poprzez gazowy podgrzewacz wody (junkers Termet TermaQ)

Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 7 m.kw.

Czynsz do Wspólnoty Mieszkaniowej wynosi 600 zł (w tym ogrzewanie, zimna woda, fundusz remontowy, utrzymanie części wspólnych oraz wywóz nieczystości stałych).

Dodatkowe opłaty: energia elektryczna oraz gaz.

W pobliżu znajdują się udogodnienia typu: Urząd Miejski, ZUS, Państwowa Szkoła Muzyczna, Zespół Szkół nr 1, Powiatowy Urząd Pracy, Urząd Gminy, targowisko miejskie, sklepy, restauracje, banki, II LO, żłobek, przedszkole miejskie, kino, place zabaw.

Oferujemy kompleksową obsługę klienta - Specjaliści ds. kredytów hipotecznych Północ Nieruchomości Głogów, pomogą bezpłatnie w załatwieniu wszystkich formalności, niezbędnych do uzyskania kredytu.

Nie przegap tej oferty!

Zapraszam do kontaktu i na prezentację.

Prezentacja nieruchomości wiąże się z okazaniem danych osobowych Oglądających oraz pokwitowania udostępnienia adresu prezentowanej nieruchomości na wskazaniu adresowym.
Przy zakupie nieruchomości należy wziąć pod uwagę koszty podatku PCC- 2%, opłaty sądowe oraz notarialne oraz wynagrodzenie pośrednika.

Agata Surdyk
Północ Nieruchomości Głogów
tel: 797 333 591
e-mail: asurdyk@polnoc.pl
Nr licencji: 23966

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń