Kontakt

BEZCZYNSZOWE, 3-POKOJOWE Z TARASEM NA PRZYLESIU

Lubin, ul. Józefa Piłsudskiego zobacz na mapie

345 000 PLN

Cena:
345 000,00 zł
Powierzchnia:
55,45 m2
Cena za m2:
6 221,82 zł
Rok budowy:
2019
Liczba pięter:
4
Garaż/Miejsca parkingowe:
tak
Liczba miejsc parkingowych podziemnych:
1
Rynek:
Pierwotny
Rodzaj budynku:
Niski blok
Liczba pokoi:
3
Liczba miejsc parkingowych podziemnych:
1
Typ kuchni:
Aneks
Liczba tarasów:
1
Winda:
tak
Id oferty:
96269/3877/OMS
Opis
Oferuję do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 55,45 m.kw. położone na wysokim parterze w Lubinie na os. Przylesie.

Mieszkanie jednopoziomowe i rozkładowe, składające się z:

- salonu z aneksem kuchennym (pow. 24,29 m.kw.);
- 2 pokoi (pow. 9,81 m.kw., 9,71 m.kw.);
- łazienki wraz z WC (pow. 3,86 m.kw.)
- przedpokoju ( pow. 7,92 m.kw.)

Wszystkie pokoje wykończone w gładzi, na podłogach panele, glazura w łazience i kuchni.

Do mieszkania przynależy taras o powierzchni 27,9 m.kw. do wyłącznego korzystania przez właścicieli lokalu, zlokalizowany od strony wschodniej.

Mieszkanie sprzedawane w stanie gotowym do wprowadzenia, wykończonym pod klucz.

Istnieje możliwość dokupienia miejsca parkingowego podziemnego za 15.000 zł lub jego dzierżawy za kwotę umówioną z właścicielem.

Bardzo niskie koszty utrzymania nieruchomości w wysokości ok. 160 zł/miesiąc (utrzymanie cz. wspólnych, konserwacja domofonu, monitoring, fundusz remontowy).

Dodatkowe opłaty za media: woda, ogrzewanie, energia elektryczna i gaz.

W lokalu mieszkalnym rozprowadzono instalację wodno-kanalizacyjną, elektryczną, gazową, centralnego ogrzewania wraz z grzejnikami i kotłem gazowym dwufunkcyjnym, telefoniczną, telewizyjną i internetową.

Budynek posiada windę, monitoring i alarm co zwiększa poczucie wygody i bezpieczeństwa mieszkańców a to przekłada się na ich komfort życia.

W cenę wliczony jest podatek VAT co oznacza, że kupujący nie płaci podatku PCC w wysokości 2% od wartości nieruchomości.

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację

Oferujemy kompleksową obsługę klienta - Specjaliści ds. kredytów hipotecznych Północ Nieruchomości Głogów, pomogą bezpłatnie w załatwieniu wszystkich formalności, niezbędnych do uzyskania kredytu.

Prezentacja nieruchomości wiąże się z okazaniem danych osobowych Oglądających oraz pokwitowania udostępnienia adresu prezentowanej nieruchomości na wskazaniu adresowym.
Przy zakupie nieruchomości należy wziąć pod uwagę koszty podatku PCC- 2%, opłaty sądowe oraz notarialne oraz wynagrodzenie pośrednika.

Kontakt:

Agata Surdyk
Północ Nieruchomości Głogów
tel: 797 333 591
e-mail: asurdyk@polnoc.pl
Nr licencji: 23966

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń