Kontakt

Pokój w mieszkaniu po remoncie. Super lokalizacja

Centrum, ul. Fabryczna zobacz na mapie

600 PLN

Cena:
600,00 zł
Powierzchnia:
8,00 m2
Cena za m2:
75,00 zł
Rok budowy:
1992
Liczba pięter:
4
Piętro:
1
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Niski blok
Liczba pokoi:
1
Typ kuchni:
Aneks
Liczba balkonów:
1
Piwnica:
tak
Id oferty:
10299/3877/OMW
Opis
Mieszkanie po generalnym remoncie świeżo oddanym do użytku. Znajduje się ono na wysokim parterze budynku z 1992 r. W mieszkaniu znajdują się dwie odrębne toalety oraz łazienka z prysznicem. 

Dzięki położeniu blisko głównych węzłów komunikacyjnych. Mieszkanie jest świetnie skomunikowane z pozostałymi częściami miasta. Spacerem można dojść na Stare Miasto, do galerii VIVO, czy do Aqua Lublin. 

W odległości 5 minut spacerem znajdują się przystanki z których można dojechać do głównych lubelskich uczelni:

Autobusem linii 14 na POLITECHNIKĘ - 12 minut
Trolejbusem linii 158 na KUL/UMCS - 12 minut
Trolejbusem linii 153 na UP - 10 minut
Trolejbusem linii 156 na Uniwersytet Medyczny- 16 minut

Mieszkanie zamieszkują kobiety.

Dostępne od zaraz.

Zapraszamy na darmową prezentację!

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń