Kontakt

Mieszkanie – Lublin, Choiny, ul. Gorczańska

Choiny, ul. Gorczańska

520 000 PLN

Cena:
520 000,00 zł
Powierzchnia:
90,50 m2
Cena za m2:
5 745,86 zł
Rok budowy:
1993
Liczba pięter:
4
Piętro:
1
Garaż/Miejsca parkingowe:
tak
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Niski blok
Liczba pokoi:
4
Typ kuchni:
Oddzielna
Liczba balkonów:
1
Piwnica:
tak
Id oferty:
98887/3877/OMS
Opis
Szukasz dużego komfortowego mieszkania...??? Ta nieruchomość jest dla Ciebie.
Mieszkanie o którym mowa znajduje się w cichej i zielonej okolicy na Choinach,ma 90,5m i składa się z 4 odzielnych pokoi,gdzie salon ma aż 26m. Rozstaw mieszkania jest dobrze rozplanowany co sprawia że jest ono bardzo funkcjonalne.
Dwa pokoje,odzielna kuchnia(posiadająca meble w zabudowie) i salon skierowane są na wschód co sprawia że słoneczko od początku dnia dostaje się do mieszkania.Z salonu jak i jednego pokoju jest wyjście na loggie która usytuowana wśród zielonej części osiedla i skierowana jest na południowy zachód.
Mieszkanie posiada dużą(5m) łazienkę z której można spełnić każde zachcianki właścicieli,dodatkowym plusem jest to że posiada malutkie okno,w korytarzu znajduje się mieszczenia gospodarcze które można łatwo przerobić na garderobę.
Na terenie osiedla znajdziemy sklepy,pocztę,piekarnię,dużo miejsca do spacerowania jak i dla zabawy dla dzieci.w odległości ok 2-3 km znajduję Lidla,Biedronkę,Auchan i Ikea.
Możliwość dokupienia garażu,który znajduję się prawie pod mieszkaniem. 40tyś
polecam i zapraszam!

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń